Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ennek nem lesz következménye,...

Ennek nem lesz következménye, hogy ilyet mondtam tárgyaláson?

Figyelt kérdés

Volt tárgyalásom. Amivel rendőrség meggyanusitott, az ügyészség megvádolt az rablás, holott el sem követtem.

A bíróságon mivel ott mindenki összejött én, védő, ügyész, bíró és egy számítógépes nő, (jegyzökönyvvezető).

Az ügyész ismertette a vádat, mondta, hogy milyen büntetést adjon a bíró, ami nem volt új, hisz a vádiratban is ugyanaz van. Nem tettem vallomást, mindent tagadtam, nem mondtam le a tárgyaláshoz való jogomrol sem. Azonkívűl, hogy a beadványaimat odaadtam a bíróságnak, mondtam, hogy tisztelt biróság. Kérem mindent részletesen kivizsgálni szíveskedjen, mert a rendőrség véleményem szerint elfogult, az ügyészség is szerintem az, de biztos, hogy a bíróság törvényszerint jár el. Azt mondta a bíró, hogy anélkűl nem is lehet. Az ügyész úr pedig megszólalt, hogy bíróság kérem, ne is engedje folytatni, mármint azt, hogy elfogultság gyanúját véltem tapasztalni az ügyészséggel is. A bírónő pedig, megkért engem, hogy ezt ne mondjam, mert hamis vád lehet, hogy a rendőrséget és az ügyészséget így véleményezem.


Ebből lehet baj vagy elmondtam és nincs rá gondjuk, nem foglalkoznak vele, mármint a rendőrség és az ügyészség?


Mondta a bíró nekem, hogy majd ő részletesen kivizsgál mindent és ő majd a tudásával leellenörzi a tanúk valóságtartalmát.



2020. febr. 13. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2020. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Hátha aztán végre lecsuknak, és eltűnsz innen.
2020. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Paráztak tőle hogy elfogultsági indítványt akarsz előterjeszteni, ezért bekamuzták neked ezt az eget verő baromságot!


Te nem vádoltál senkit semmivel, tehát nem is követheted el a hamis vád bűntettét.


Megjegyzem hogy a hamis vád pedig azt jelenti, hogy valakit hamisan vádolsz meg konkrét bűncselekmény elkövetésével, az elfogultság pedig nem bűncselekmény!


Le lettél építve. XD

2020. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!