Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy óvoda wc-jében lehet kamera?

Egy óvoda wc-jében lehet kamera?

Figyelt kérdés

Nem rég beszélgettem az oszt.társimmal, éppen az egyik kínos ovis történetem meséltem nekik mikor beugrott, hogy valami nem oké. A sztori annyi, hogy valami csoport társamnak bedoptam a jelét a piszoárba mire másnap végig mentek a felügyelők (vagy pedagógusok, nem tudom) és mindenkit megkérdeztek, hátha megkerül a tettes. Én, mint tökéletes elkövető, az egész kihallgatáson biztos alibivel tagadtam az engem ért vádakat mikor bedoptak az aduászt..

-Hát, rendben. Akkor megnézzük a kamerákat.

Annyira megijedtem, hogy mindent bevallottam.


Szóval, most így jó sok évvel később gondolkoztam el azon, hogy talán hazudtak nekem.

Mi a véleményetek?

(Elnézést az írás módért, az értelmiségem még mindig alig üti meg a 3 éves szintet)



#hazugság #óvoda #WC #kamera #márnagyonkésővan #aludnomkell
2020. febr. 16. 01:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Egyértelműen NEM lehet kamera a vécében, esetleg talán az előtte lévő folyosón.

egy kisgyerek mindent elhisz, amit mondanak neki. esélyes, hogy csak ezt használták ki.

2020. febr. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet. Senki nem engedélyezhet ilyet.
2020. febr. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Nincs neked semmi baj az értelmeddel és az írásoddal sem. Szerintem nagyon is helytelen, sőt talán még a BTK-t is kimerítheti adott esetben, mert az sem kizárt, hogy valakik esetleg öncélúan használták fel ezeket a felvételeket, érted mire gondolok... Ebben a mai elfajzott világban már semmin nem lehetne meglepődni.
2020. febr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt teljesen törvényellenes. A szülök helyében mielőbb feljelentést tennék a rendőrségen.
2020. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!