Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha silós tartályba belemászik...

Ha silós tartályba belemászik egy bevándorló és nem veszik észre majd lefejtik a tartályt akkor a sofőr vádolható foglalkozás körében elkövetett halált okozó gondatlan veszélyeztetés vétségével?

Figyelt kérdés

Jobb élet reményében mennek ügye fel a kamionra a bevándorlók, viszont olvastam, hogy nem csak a ponyvás hanem a silós pótkocsiba is bemásznak. Mi történik ha lefejtésnél meghal az a szerencsétlen? Nem lehet meggyőződni róla, hogy nincs benne senki mert hallatszik, hogy mikor nyitják és elbújik , nem lehet minden lefejtésnél a sofőrnek belemászni és vakon tapogatózni a szállított anyagba..


Mennék sofőrnek és félek ,hogy velem is ez lesz aztán ülhetek 10 évet..


2020. febr. 22. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
"Ásd el, ültess rá egy fát és senki nem fogja megtudni" /egy rendőrtől hallottam/
2020. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha odamászott, és lefejtik, az ő baja.
2020. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ők is emberek, az, hogy miket tesznek meg a boldogulásokhoz nem nekem a tisztem eldönteni és cselekedni, politika hozott egy döntés, hogy bárki bármikor harmadik országból bejöhet , nem tudom mi célja van, de ha a többség által megválasztott politikusok illetve törvényhozók ezt elnézik akkor nincs mit csinálni, demokrácia lényege, hogy többség uralma a kisebbség felett, magyarán "ezt dobta a gép ".


Viszont arra nem született megállapodás, hogy mi van ha bemászik oda ahova nem kéne és meghal, mivel otthon náluk lehet normális és a kultúrájuk része így nekünk kell hozzájuk alkalmazkodni, de ha nem tudunk rá felkészülni akkor "vis maior" helyzet..

2020. febr. 22. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De hülye vagy hallod... 😂 Silósba nem másznak be mert tudják hogy onnan nincs kiút. Hogy jutott ekkora baromság az eszedbe?
2020. febr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!