Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnál egy olyan törvényt...

Támogatnál egy olyan törvényt ahol a házasságban félrelépőket törvényileg lehetne büntetni?

Figyelt kérdés
Pl pár év börtönnel.
2020. febr. 25. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Erről szól a válást lehetővé tevő törvény.

A félrelépőt jó nagy pénzbüntetés, esetenként vagyonvesztés bünteti.

2020. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 LazyJones ***** válasza:
69%
Nem. A félrelépés takony dolog, de ettől még nem lesz törvényszegés.
2020. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2# A megcsalást a történelem jó részében nagyon komolyan büntették, sőt manapság a világ országainak többségében büntetik, szóval szerintem eléggé törvényszegés.
2020. febr. 25. 16:16
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy lenne egy ilyen törvény. Ebben az esetben hogyan bizonyítanád, hogy ténylegesen megcsalás történt?
2020. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4# pl lehet rejtett kamerával, ha rajta kapod őket akkor fotó készítés, pl neten üzenetek, levelek, hívás lehallgatás.
2020. febr. 25. 16:21
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan melyik országban büntetik? Mennyi büntetés jár érte? Tudsz erről valami hiteles forrást adni?

A manapság már-ot úgy kell érteni, hogy olyan országokban, ahol eddig nem volt bevezetve, de most már bevezették?! Mert lehet, hogy Szaúd-Arábiában van valami ilyesmi, de kétlem, hogy normális országban újonnan bevezettek volna ilyen törvényt.

2020. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

"A megcsalást a történelem jó részében nagyon komolyan büntették, sőt manapság a világ országainak többségében büntetik, szóval szerintem eléggé törvényszegés."

A mondatod két fele közt semmilyen összefüggés nincs.

2020. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok embert kivéreztetnének. Én mennék jó pénzért bérelhető tanúnak, igen is végig néztem amint te, nem a pároddal szexeltél. A csinos szomszédasszony férjét is rács mögé dugatnám pár évre.
2020. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
6# Pl iszlám országokban a házasságtörést büntetik, és nem csak Szaúd Arábiában, Indiában is szerintem. DE nem ez a lényeg hanem hogy támogatnál e ilyet ha nem akkor miért nem.
2020. febr. 25. 16:24
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Mert házasság csak egy természetellenes, ember által jogilag kreált intézmény, amit nem kell abszolutizálni.
2020. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!