Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kiderül hogy koronavírusos...

Ha kiderül hogy koronavírusos (covid-19) vagyok és nem említem meg a titkos szeretőmet a hatóságoknak akkor lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Tudtommal nem vagyok az, csak elméleti a kérdés.

2020. márc. 6. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mert köteles lettél volna elmondani.
2020. márc. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
31%
Képzeld ha tőled indulna el egy olyan méretű járvány az országban amit nem lehetne már kontrollálni. Miért? Csak mert feltételezésekbe bocsátkoztál. Szégyelld magad! Tedd magad karanténba de izibe!
2020. márc. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1:

Senki nem kérdezte, mondom, teljesen elméleti a kérdés.

2020. márc. 6. 01:36
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Duguljatok már el a koronával, rém unalmas hogy már ebbe a témakörbe is beszivárgott
2020. márc. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Senkit se érdekelne a titkos szeretőd, nem azt kellene megmondanod, milyen vele a kapcsolatod, csak azt, hogy megfertőzhetted. Nyilván nem ő lenne az egyetlen, akivel találkozol, elfér a sokaságban, különben sem terjesztik, hogy ki kit fertőzhetett meg.

Hivatalosan nem lenne belőle bajod, de remélem, több eszed van ennél.

2020. márc. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 cseppszi ***** válasza:
82%
A fertőzéses esetek kivizsgálásánál nem azt kérdezik kivel dugtál, hanem kivel találkoztál...
2020. márc. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azta mennyi eszed van. Nem a hatóságoknak mondod el, hanem a szeretődnek, hogy valószínűleg megfertőzted, onnantól kezdve az ő dolga, hogy kapcsolatbalépjen a járványvédelmi szervekkel.
2020. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Teljes mértékben nem!

A betegség szemcsékkel terjed, nem valószínű hogy valakitől kaptad el hacsak a természetet nem veszed emberszámba.

2020. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elméletileg ezért agyon is lőhetnek
2020. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9:

Utána néztem ez nem igaz.

2020. márc. 10. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!