Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lesz valami következménye a...

Lesz valami következménye a gyógyszerész hallgatóra nézve, annak, hogy az előírást megszegve bement az egyetemre?

Figyelt kérdés

[link]

Az egyetem egyértelmű tájékoztatást adott, illetve gyógyszerész hallgatóként egyébként is kellett volna rendelkeznie annyi belátási készséggel, hogy felfogja annak, a súlyát, hogy ha közösségbe megy, akkor terjedhet a vírus. Ráadásul minden oktatási anyagot a rendelkezésére bocsátottak, így még hátránya sem származott volna abból ha otthon marad.

Kérdezem én, hogy mi lesz a szankció rá nézve? Ezzel a felelőtlen tettével többek között számos idős embert veszélyeztetett, illetve számos professor emeritus kényszerül távol maradni az egyetemtől (egyetemi hírlevélben kérték), mert ugye ők zömmel idősek, így fokozott veszélyben vannak?

Napestig lehetne a következményeket sorolni a kellemetlenségeket, amit felelőtlen tettével a lakosságnak, hallgatóknak, gazdaságnak okozott.

Milyen szankciót kaphat a törvény szerint?



2020. márc. 6. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel semmi bizonyíték sincs arra, hogy az illetö egyáltalán fertözött, ezért semmi jogi következménye nem lehet, föleg, mert egy egyetem nem hatóság.
2020. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel semmilyen törvényt nem szegett meg, ezért büntetést sem kaphat.
2020. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig meglepődök, mikor a törvénytelenség országában valaki a törvényt kéri számon.
2020. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mért lenne? Egyetemre menni nem tilos.
2020. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Jogos a kérdésed,én megbüntetnem,mivel tudta hogy melyik orszagböl jótt haza,ott màr lassan a fel ország beteg,remélem hogy belehal a fertözesbe,mert 1gyökér ember!
2020. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Én abban bízok, hogy az ötös hal bele, mivel egy gyökér ember.
2020. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz, ez csak egy kérés volt az egyetem részéről.
2020. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!