Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem kéne azonnal meneszteni...

Nem kéne azonnal meneszteni egy bírót aki szerint életszerű cselekedet egy utcán eszméletlenül fekvő embert vízaknába dobni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 15:42
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezzel mindenki egyetért. Semmi keresnivalója a pulpituson.
2020. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
83%
De
2020. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
59%

Nyugállományú katonai ügyész barátom szerint, kiváló ítélet ez.


Miért?


Mert a sitten nehéz utána nyúlni a lány rokonainak, ha nincs pénzük és kapcsolatuk.

Így meg...reggelre magára gyújthatja a házukat a srác, vagy egy pláza WC-jében leszúrhatja magát egy csavarhúzóval. Vagy esetleg eltörheti a saját gerincét egy 10 kilós kalapáccsal. >:)

2020. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 alletta ***** válasza:
79%
de igen. megdöbbentem az ítélethirdetésnél. nem csodálom, hogy az áldozat édesanyját mentő vitte el.
2020. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
58%
A bírók között rengeteg a söpredék, nem csoda, hogy a társadalomból lassan teljesen kivész az irántuk érzett tisztelet.
2020. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
74%
És még volt pofája rendre utasítani az éppen idegösszeomlást kapó anyukát. 😒 Ráadásul nő, aki gondolom, szintén anya. Emberség, empátia nulla.
2020. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
69%
Van ennek a bírónak gyereke?
2020. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
68%
Mit vagytok úgy oda, a bíró a hozott anyagból dolgozik. Azt ki tudja, a szakértők, ügyészség, rendőrség mit tett a bíró elé.
2020. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
40%
Nyolcasnak van igaza. Egy bíró nem szimpátia/antipátia alapján dönt, hanem az objektív tényezők viszik a megfelelő döntés irányába. De hát tudjátok is ti ezt, nem hogy a jogi egyetemnek, semmilyen felsőoktatási intézménynek a közelébe sem szagoltatok, soha.
2020. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
90%

8. és 9.



"Szagoltam" jogi egyetem közeli levegőjét.


A bírónak joga van visszaküldeni a peranyagot az ügyésznek és újabb szakértőket bevonni.

És elég lazán dönthet +/- évekről.

2020. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!