Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Magyarországon egy autós...

Ha Magyarországon egy autós ezt megtenné (nekem határozottan szimpatikus cselekedet :D), akkor milyen szankcióra számíthatna? Egyáltalán, hogyan reagálna vajon a "megtámadott"?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 29. 20:36
 1/9 belapus ***** válasza:
100%

Hivatalos személy elleni erőszak a cselekmény megnevezése, és az ennek megfelelő szankciókra számíthat.

Nálam azért nem fér bele a "csínytevés" kategóriába.

2019. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
Remélem, hogy mindenkit, aki támogatja az ilyen jellegű megmozdulásokat, 260-nal fognak hátulról telibeverni holnap.
2019. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"nekem határozottan szimpatikus cselekedet"


Pont ezzel a mentalitással van baj: nem az a gondod, hogy tele vannak gyorshajtóval az utak, hanem azzal, hogy ezt néha ellenőrzik.


Ez egyébként jó poén egy filmben mondjuk, de a valóságban ez már több, mint poén.

2019. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Molyember ***** válasza:
91%
Oroszok... A világ segglyuka, vagy legalábbis valami ahhoz közelálló. Én akkor tapsoltam volna, ha egy ott álló rendőr önvédelemből lelövi ezt a véglényt, aki persze nem halna meg, csak pl. nyaktól lefelé bénán éli le a maradék életét. Mondjuk úgy: az lett volna szimpatikus.
2019. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Jaja, nagyon szimpatikus.

Majd akkor is ezt mondd, ha egy gyorshajtó elüti a családod.

Mert nekem meg az lenne a szimbolikus.

2019. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es! Szerinted megúszta ennyivel a fazon? Pont Oroszországban ahol a rendőr még a mai napig félisten?

Szerintem megkeresték és megkínálták egy poroltóval, aztán meg pár botütéssel. Aztán ezek után most zajlik ellene a törvényes eljárás is.

2019. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a rendszáma megvan, remélem elkapják és rárohad a műanyagbilincs. Az a rendőr nem azért volt ott, mert ott akart lenni, hanem mert ezt a parancsot kapta.
2019. jún. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A KRESZ nem azért van, hogy megszegjék, hanem hogy betartsák. Az ellenőrzés pedig azért, hogy a szabály betartására bírják az embereket. Tudod, a szabály mindannyiunk biztonsága érdekében van. Ha ezt nem vagy képes felfogni, akkor menj a falnak 120 km/h-val családostul.
2019. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon szimpatikus, amikor valaki mások életét veszélyezteti.

Idióta barom mindenki, aki szerint ez jó húzás volt.

Én se bántam volna, ha a válasz egy golyó lett volna.

2019. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!