Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fizetés nélküli szabadság is...

Fizetés nélküli szabadság is visszavonható folyamatában? És ha nem megyek vissza, mi lesz? A nagy semmin kívül?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem ha én kérek (írásban) és kapok (írásban) 1 hónap fizetetlent, akkor ez a szabadság is visszavonható akár folyamatában is, mint a rendes szabi?

Tehát csönghet a telefonom, hogy be kell mégis menni, és szabi konyec?


És mi van ha nem megyek be, mert azért kértem a külföldi szabit hogy külföldi extra melót vállaljak be , amit be is vállaltam és el is utaztam?

Mert azt hallom kollegáktól hogy többen felmondtak és most szabistopot rendeltek el, sőt, az egyik ürgét már vissza is rángatták szabiról.

Én viszont Németországból csöppet nehezen mennék vissza, meg nem is mennék.

Mi van ha nekem is csöng a mobilom, és én meg közlöm hogy sorry , nem?


(nyilván a külföldi meló olyan szépen tejel hogy kb az se érdekel ha kirúgnak)


2020. márc. 10. 13:04
 1/1 mindentudó99 ***** válasza:
Egyszerű. Nem veszed fel a telefont. Nálunk divat volt hogy kitelefonáltak túlóra ügyben. Sose volt kötelező de azért próbálkoztak. Ismeretlen számot főleg 70 eset akkoriban nem vettem fel és kész.
2020. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!