Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaphatok erkölcsit ha 6 éve...

Kaphatok erkölcsit ha 6 éve fel lettem jelentve kis értékű (12500) csalás szabálysértése végett?

Figyelt kérdés

igazából eladtam egy teljesen új számomra felesleges méretproblémás cipőt, a vevő két és fél hét után írt hogy foltos és így nem új már.

Valószínűleg olyat tett rá ami nem jött ki, követelte hogy utaljam vissza a pénzt.

Nem foglalkoztam vele, mert a képeken sehol semmi hasonló sem volt,


jött a rendőr hogy fel lettem jelentve emiatt.

Be kellett mennem, ahol "vallomásomat" vették fel, odaadtam a képeket a levelezést és mondták, hogy folyamatban lesz az ügy, 6. éve semmi papírt sem kaptam azóta.

Sőt az ügyről sem, hogy vallomást tettem.

18 voltam,

viszont egy állás lehetősége miatt kellene erkölcsi,

így kaphatok, hogy 6 éve eljárás volt miattam evégett?

De határozatot semmit se kaptam?


2020. márc. 13. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem kapsz erkölcsit, ha nem volt jogerős ítélet akkor nem is fog szerepelni rajta semmi olyan ami neked hátrányos lenne
2020. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ítélettel zárult dolgok vannak benne; a te ügyedet valószínűleg lezárták már, mert nem volt elég bizonyíték vagy megdőltek, esetleg visszalépett a vevő.
2020. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!