Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kijárási tilalom lesz, mi...

Ha kijárási tilalom lesz, mi lesz az albérletemmel? Mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés

üdv,

elköltöztem otthonról már sok éve egy bérelt lakásba.

annak idején írtunk szerződést a bérlésről a tulajjal, de az régen volt meg nem határozatlan időre írtuk, csak az lett belőle. (talán jogilag, ráutaló magatartással hosszabbodott a szerződés a gyakorlatban)


Anyám háza is ugyanebben a városban van, hivatalosan oda vagyok bejelentve meg minden héten többször látogatom. Meg a nevemen is van amúgy csak nem vagyok ott.


csak ha a hivatalos lakcímem ott van, akkor ugye nem kell hazaköltöznöm? vagy mi a fene lesz ilyenkor? 70+ éves anyum, nem akarom semmiképpen megfertőzni se ha netán esetleg elkapom a vírust és erre együtt lakáskor nagyobb esély lenne. Meg a személyiségét se nagyon bírom hosszú távon elviselni.


Szerintem sokan laknak máshol mint ahova le vannak papirozva hivatalosan. Nekem is ez egy ideiglenes dolog lett volna még sok éve...



2020. márc. 17. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem sokan laknak máshol mint ahova le vannak papirozva hivatalosan"


Pont ezért szüntetném meg ezt az egész átjelentkezősdit.

Ne haragudj, de, ha sok éve történt ez lett volna lehetőséged véglegesen bejelentkezni oda.

Kijárási tilalomról még nem tudni semmit, hogy lesz, miként lesz, emiatt a kérdésedre se lehet válaszolni.

2020. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg maradhatsz az albérletedben.
2020. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de, ha sok éve történt ez lett volna lehetőséged véglegesen bejelentkezni oda.


Albérletbe ritkán engedik az állandó bejelentkezést.

2020. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Albérletbe ritkán engedik az állandó bejelentkezést."

Pont azért, mert hagyják. Jaj, nem akarok adózni, stb, aztán ilyenkor jön a szívás.

2020. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!