Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy tesitanar kérhet olyat,...

Egy tesitanar kérhet olyat, hogy videozzuk le és küldjük el neki ahogy valamilyen erősítést vagy tornagyakorlatot csinálunk?

Figyelt kérdés
Nem ütközik ez valamilyen törvénybe? Ha mi nem szeretnénk videón mutatni magunkat, mert esetleg megalázónak tartjuk? Személyi jogok sértése vagy ilyesmi?

#törvény #jog #iskola #testnevelés #Személyi jogok sértése
2020. márc. 21. 08:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 Nálunk ezzel próbálkoznak a tesitanárok. Emiatt meg az osztály másik fele kezd el panaszkodni, hogy miért is kell még tesiből is elméletet keresgélni, mikor az a mozgásról szólna végre.
2020. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
17%
Nem értem mi a probléma ezzel! Csináltok pár darab fekvőtámaszt, felülést, törzsemelést, ott a guggolás, négyütemű fekvőtámasz! Ezekhez nem kell nagy hely és nem ciki kamera előtt! Suliban is tanár előtt csinálod!
2020. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Le lehet üvölteni, de a tesi a legkebésbé fontosabb tantárgy a mostani vészhelyzetben. Plusz, aki eddig sem sportolt, az most sem fog, ha nem akar. Megbuktat, mert nem küldtél egy videót? Akkor ott is baj van.

Válaszolva a kérdésedre, tanárral nem tudsz konzultálni? Vagy, ha ragaszkodik a videós rögzítéshez, akkor utómunkával vagy kamera felállítással az arcod kitakarása marad, mint lehetőség.

Kitartást!

2020. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van.

Sokkal fontosabb tantárgyak is vannak (fizika, matek, töri).

Én ilyen helyzetben a tesin gondolkodnék utoljára.

Sz@rd le, nem szeretnél videót csinálni magadról és a lakásodról, ezt el kell, hogy fogadja.

Vagy a #10es módszert is alkalmazhatnád.

2020. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bogik válasza:
Nálunk a tesi tanár videóhívásban tartja meg az órát. De én szégyenlem magam hogy videóhívásban mutogassam meg, nincsen ennyi önbizalmam. Múltkor volt az első ilyen óra de én nem vettem részt, feketepontot adott. Kötelező részt vennem? És ezért adhat rosszabb jegyet?
2020. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 Igen, kötelező részt venned rajta és adhat miatta rosszabb jegyet. Ez ugyanaz mintha ott a tesiórán kellene megcsinálnod a gyakorlatot a többiek előtt és azt nem lennél hajlandó elvégezni, mert hogy szégyenled magad.

Most otthon vagy, nem kell tornacuccba öltöznöd, azt veszel fel a gyakorlatokhoz amit akarsz. Válassz olyan ruhát ami kényelmes és jól érzed magad benne, mert jobban áll mint a szokásos tornaholmi. Beállíthatod úgy a kamerát, hogy ne közvetlen közelről mutasson téged, hanem messzebbről - a szoba túlsó felében vagy a folyosóra kilépve, a kamerától messzebb csináld a gyakorlatokat. Ha kisebbnek látszol a felvételen attól még látszik hogy megcsináltad, csak a részletek nem annyira amiktől zavarba jönnél. A hangot kifelé tőled leveheted és bekapcsolhatsz közbe magadnak zenét is hogy jobban érezd magad.

A többiek is megcsinálják a gyakorlatokat. Az én lányom is utálja hogy ilyen feladatai vannak, de megoldja, mert ez is most hozzátartozik az órához.

2020. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!