Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azok a felelőtlen állampolgáro...

Azok a felelőtlen állampolgárok akik jelenleg is az otthonomaradás helyett plázázni, sétálni, haverozni stb járnak azok a helyzet normalizálódása után felelősségre lesznek vonva?

Figyelt kérdés
Minimum közveszély okozása az amit elkövetnek!
2020. márc. 23. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én egy Svédországi kirándulásomat mondtam le a vírus miatt.
2020. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 árokpart ***** válasza:
84%
Sétálni ki szoktam menni esténként , de a faluban rajtam kívül soha sem találkozok senkivel még rendes időkben sem. Nem hinném, hogy ezzel bárkinek is kárt tennék. A városi élet természetesen más.
2020. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Alá kéne velük íratni egy papírt, hogy "igen, fsz vagyok", és ha betegek lesznek, és kell nekik a lélegeztetőgép, azokat veszik előre, akik otthon maradtak, és megtettek mindent, hogy ne fertőződjenek meg.
2020. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Nem. Ez a maradj otthon jól hangzik, de baromság, ennek alig van hatása, sokan figyelmen kívül hagyják.

Értelmetlennek tartom, vagy legyen kijárási tilalom, vagy hagyjuk az egészet.

2020. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Annyiból tényleg hülyeség, hogy akinek dolgozni kell menni ő ugyanúgy megfertőződhet és fertőzhet meg másokat. Tehát sokaknál megoldhatatlan az otthon maradás.
2020. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

Mindenki azt csinál amit akar, ez van. Nincs kijárási tilalom, ha valaki el akar meni sétálni akkor elmegy és kész, senki nem szólhatja meg érte. Nem mindenki gondolkozik egyformán, nekik más a véleményük a vírusról, vagy az intézkedésekről, stb. Ők is ugyan úgy megszólhatnának téged, hogy mi a fenéért maradsz otthon amikor nem ér semmit, a friss levegőre és a mozgásra pedig nagyobb szükséged van.

Majd ha tilos lesz elmenni sétálni akkor nem mennek el, de jelenleg nem tilos. Te ettől függetlenül otthon maradhatsz és ha nem lépsz ki a házadból akkor nincs az a sétáló aki megfertőzhetne.

2020. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
A sétálással mi a bajod? Ha kimegyek sétálni, futni vagy bringázni, tartom a távolságot az emberektől, illetve eleve kevésbé népszerű helyeket választok. Sokkal kisebb a fertőzés esélye, mint a home office-ban nem működtethető munkahelyeké.
2020. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Normális vagy vagy gyerek?

Torokgyúladásom van jelenleg, szedek rá antibiotikumot és járok dolgozni mert nem tehetem meg, hogy itthon maradjak. Tömegközlekedéssel, boltba járok, stb.

Akkor legyek felelőségre vonva?

Próbálnának ezért megbüntetni, azonnal fellebbeznék.

2020. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon meg kéne büntetni érte! Másokat össze vissza fertőzől, normális vagy?????
2020. márc. 23. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Természetesen vagy várj.. Nem ez ostobaság, megvan a jóga kimenni. És természetesen azt kell felelősségre vonni a törvényes tetteiért aki kiment, sportolt és levegőzött! Pedig annak több értelme van barátom.
2020. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!