Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az új kijárási tilalom szerint...

Az új kijárási tilalom szerint nem mehetek el a barátomhoz, meg fognak büntetni? Plusz lakcím nincs bejeltve nekem?

Figyelt kérdés

Mi nem élünk együtt.Hol én megyek hozzá,hol ő jön hozzám,de heti 5 napot biztosan együtt vagyunk. kb 25-30 percre lakunk egymástól. Ilyenkor mi van hónapokig ne lássam?


-2. kérdés a szüleimnek van több saját ingatlanja ahol élek,oda nem is vagyok bejelntve se tartózkodási cím,se lakhely nem ide szól.Akkor már ezért is meg leszek büntetve?


2020. márc. 27. 09:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit parázol kérdező. Honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy ellenőrizni fogjak a lakcímedet? Persze százezreket fognak büntetgetni a jelenlegi helyzetben, amikor is csomó ember vesztette el munkáját, vagy fizetésének egy részét. Mindenki tudja, hogy rengeteten nincsenek bejelentve az aktuális lakóhelyükre.
2020. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!