Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kijárási tilalom lesz...

Ha kijárási tilalom lesz lakhatok ott ahol most vagy a lakcím kártya szerinti lakhelyemre kell menni?

Figyelt kérdés

Ha lesz, sőt szerintem nem lesz, nem merik meglépni.


Szüleimmel lakok családi házba, lakcímkártyám egy lakásba szól mivel 18 évesen átjelentkeztem a háziorvosom miatt, mert akihez tartozok őt nem ismerem aki miatt meg átjelentkeztem Ő a gyermekorvosom mellett rendelt és így gondoltam oda megyek.


Na, ha most kijárási tilalom lesz és megfognak a munkahelyem - és a szüleim háza között engem megbüntetnek? 4 utcára lakok papíron.


2020. márc. 22. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel senkit nem fog érdekelni a lakcímkártyád. A 11. kerületben élek a férjemmel, mindketten a szüleinkhez vagyunk bejelentve, a férjem a 12. kerületbe, én egy baranyai faluba. Ha mindenkinek oda kéne mennie, ahol a hivatalos lakcíme van, akkor a fél ország hirtelen utazgatásokba kezdene.
2020. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, de majd a papíron a szüleid címe szereljen.

Mármint munka hely és lakhely közti utazás igazolás.

A boltba is ellehet majd menni, meg gyógyszertárba, szóval ne úgy képzeld el, hogy beleszel zárva négy fal közé.

De ne császkálj össze-vissza!

2020. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig sem szoktam, már évek óta munkahely-bolt-lakhely semmi szociális életem szóval ez nekem semmi változást nem hoz max. annyi, hogy olcsóbb a benzin.
2020. márc. 22. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!