Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kijárási korlátozásba az is...

A kijárási korlátozásba az is beletartozik hogy nem mehetek át a páromhoz a szomszéd faluba? Természetesen kocsival

Figyelt kérdés

2020. márc. 27. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 mert talán azelőtt nem nevezheted a szerelmedet a párodnak, amíg nem költöztetek össze? Tudod, vannak egy csomóan, akik nem az egyikük szüleinél akarnak együtt lakni, hanem akkor költöznek össze, amikor végre megtehetik a saját lakásvásárlást. Biztos fiatalok még és a szüleiknél laknak. Rengeteg fiatal pár lehet egyszerre úgy, hogy már sok éve ismerik egymást, tudják, hogy ők igazi pár, csak PontMégNem költöztek egymással össze és a szüleiktől külön.
2020. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Látom nem csak nekem van ilyen dilemmám, Én is kiírtam egy hasonló kérdést.

Az alap probléma az, hogy a rendelet egyértelműen fogalmaz:


"A lakhely, a tartózkodási hely, a magánlakás elhagyására az e rendeletben meghatározott ALAPOS INDOKKAL KERÜLHET SOR. "

És fel vannak sorolva tételesen mik számítanak alapos indoknak. A "hiányzik a barátnőm" nincs köztük :(

2020. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Csak nekem az nem tiszta, hogy vásárolni, benzinkutra, setalni, ilyen helyekre elmehet az ember, munkához kell csak papír, akkor mégis honnan tudják ki hova megy tényleg.

A másik meg, Nemhiszem hogy mindenkit egyesével ellenoriznek

Nemtudom nekem ez az egész nem tiszta

2020. márc. 27. 18:07
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Töcsöktilalom is van. Amúgy sem érhettek egymáshoz, úgyhogy evvan.
2020. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!