Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kijárási korlátozás alatt...

Kijárási korlátozás alatt találkozhatok a párommal, ha másik településen lakik?

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy jó kategóriát választottam, elnézést! A most érvénybe lépett kijárási korlátozás miatt kicsit homályos nekem ez. Párom a szomszéd faluban lakik, kb 5 km. Munka miatt csak hétvégente tudunk találkoz i egy jó ideje sajnos. Szerintetek most ez lehetséges, hogy együtt legyünk? Kocsival közlekedünk, csak pl átjöhet e vagy én átmehetek e?
2020. márc. 27. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem találkozhattok, ha a szabályokat szigorúan nézzük. Ugye, ha a rendőr igazoltat esetleg, meg is büntethet.
2020. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Találkozhattok. Gyakorlatilag semmi nem változik. Mehetsz boltba, mehetsz dolgozni, sétáltathatsz kutyát, sportolhatsz kint. Szóval semmi nem változik. Nyugodtan találkozhattok.
2020. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen ez a kettő a gondolatom nekem is 😅, mind a 2 reális, de a büntetéssel úgy vagyok, hogy nem tilalom, hanem korlátozás.
2020. márc. 27. 17:30
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
Attól még büntethetnek 5000-500.000ft ig. Legalábbis ezt olvastam reggel.
2020. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
A cél a minél kevesebb kontakt, ha ugyanúgy találkozgattok másokkal, mint eddig, mi értelme a korlátozásnak? Nem igaz, hogy két hétig nem bírjátok ki.
2020. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, miért nem cuccol oda valamelyikőtök a másikhoz?
2020. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Sajnos amíg mind a ketten kénytelenek vagyunk dolgozni, addig nem tudjuk ezt az összecuccolósdit ilyan hamagyorsan kivitelezni. Ő gyári munkás, én bolti dolgozó, ugye ránk nem veszélyes, sajnos muszály menni.

Ez a 2 hetet meg nem bírunk ki... De igen kibírunk 2 hetet, már ha egyátalán csak 2 hét lesz... Nem nekem kellene mondani hogy távolságtartás meg kontaktok csökkentése, hanem azoknak akik naponta eljönnek a boltba, nem vesznek semmit csak összefogdosnak mindent, mert nem tudják mit kezdjenek otthon unalmukban...

Egy egyszerű kérdést írtam ki, mert nem volt tiszta ez a dolog. Egyébként minden mást felfogtam a korlátozással kapcsolatban. Nem biztos, munkán kívül nem megyek sehova, max kutyát sétáltatni EGYEDÜL meg hétvégente páromhoz, vagy éppen ő jön

2020. márc. 27. 18:40
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Ő a gyárban, te meg a boltban elkaphatod a vírust. Már az is megdőlt, hogy a fiatalabbakra nem veszélyes.
2020. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szarkasztikusan írtam, hogy mi nem vagyunk veszélyben :)
2020. márc. 27. 19:54
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2020. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!