Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lett egy új gépem, és a másik...

Lett egy új gépem, és a másik szobába lévő laptop elveszi az internetemet. Lehetne valamit tenni?

Figyelt kérdés
Mindent rátettünk a gépre, minden hardvert és az internet rúternek is a telepítőjét. Simán megy, semmi baja nincs. Csgo 20-30 ping. 600kb/s töltés. Ez volt a megszokott a régi gépemnél. Le is teszteltem, ha fut az a laptop akkor nekem 100-110 ping. és max 80kb/s -ra leesik. Ha valamit a rúterben kéne csinálni betudok lépni (aki nem tudja 192.168.0.1-hez hasonló oldal), sok játéknak csináltam oda szervert a barátaimnak.

2017. dec. 17. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezert kell rendes routert venni, nem az also polcrol
2017. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az alap rúter ami a wifit osztja egy TPLINK. Szabványos, ami meg a gépembe fogja nincs semmi baja. Ezzel ment az előző gépemnél is és jó volt, nem tudom mi értelme ilyen kérdéseket adni :/
2017. dec. 17. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb, ha a wifi-routert a szolgáltató hozza, ha az hibás, cserélik. Itt valami nem kerek.
2017. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!