Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A ki járási korlátozás jelenth...

A ki járási korlátozás jelentheti azt hogy nem találkozhatok barátnőmel?

Figyelt kérdés

Elég sok indok van arra ami miatt el lehet hagyni a házat de barátnőm tőlem a 30km re arrebb lévő faluba lakik. Buszal tudok átmenni hozzá.

Ha meg állítana a rendőr mi lenne?


2020. márc. 27. 19:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Úgy láttom az itt komentelök 80%ának életében nem volt barátnője ,mert fingja nincs róla milyen az ha hetekig nem látja a barátnőjét.
2020. márc. 28. 13:37
 12/20 anonim ***** válasza:
11%

3-as válaszoló vagyok.

Nekem volt barátnőm és minden nap találkoztunk, de mikor elváltunk este, már onnantól vártam a másnap délután 5 órát, hogy láthassam. Munka után mindig hozzá mentem, együtt voltunk este 9-ig és utána haza. Mondhatni csak három dolog volt az életembe reggel 8-tól délután 4-ig meló, 4-től 9-ig barátnő, utána otthon pihenés és reggel újra ugyanott kezdődött minden.


Az itt válaszoló trollokkal ne foglalkozz. Lépj túl rajtuk.


Mehetsz, menjél nyugodtan, járnak a buszok, vonatok stb. Ha késő este jössz haza és megállítana a rendőr, mondd azt, hogy a nagymamának voltál segíteni ezidáig, művelted a kertet, mert ők nem tudják és estig maradtál. Nem fog a rendőr utánanézni.

2020. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Na köszönöm végre egy értelmes komentelö:D
2020. márc. 28. 13:49
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Nincsmit. Szívesen. Bármi kérdésed van irhatsz privátba is.


Szerinted én nem fogok császkálni??

Megyek ma a haverokhoz, iszogatunk picit, jól érezzük magunkat, persze az ő lakásán, mert most nem a téren meg a városba mert semmi nincs nyitva, fent náluk összejövünk, azt senki nem tiltja meg és, ha éjjfélkor jövök a villamossal haza, szerinted nem készültem fel ezer indokkal, hogy ha esetlegesen megállítana a rendőr:).

2020. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
13:57: az ilyenek miatt terjed a vírus. Gratulálok. Hogy nem sül le a bőr a képedről.
2020. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs semmi nyitva, barátokkal nem lehet lent lenni beszélgetni parkban, akkor hadd szervezzünk már valamelyikünk lakásába partyt, azt nem tiltja a szabály ami tegnap kijött. Ami nincs beleirva, azt lehet. Ha meg megyek haza villamossal, látszik az, hogy nem tekergő vagyok, egymagam mehetek mert valahonnan valahová megyek és hazafelé igyekszek.
2020. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
15:07: majd mikor a lélegeztetőgépért kuncsorogsz az intenzíven, remélem, akkor is így állsz majd hozzá.
2020. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Főleg hogy csak az idősekre és azokra veszélyes akiknek alapból van más betegsége
2020. márc. 28. 17:14
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ami nincs beleirva, azt lehet."


Az van beleírva, hogy csak alapos indokkal hagyd el az otthonod. A partizás a haverokkal vagy a randi a barátnővel nem tartozik ebbe a körbe.

Egyébként az is benne van, hogy a veled nem egy háztatrtásban élőktől tarts legalább másfél méter távolságot. Gondolom, ez se lesz megvalósítva a randin vagy a házibuliban.


Amúgy tényleg nem értitek a lényeget. Nem az a kérdés, ki lehet-e játszani a rendeletet, mert nyilván igen. A kérdés az, hogy ha sok ilyen gyökér van, akkor jönnek-e szigorúbb rendeletek és vajon meddig nem tér vissza az élet a normális kerékvágásba?

És ha nem tűnik el záros határidőn belül a vírus, berohad-e úgy minden, hogy már nem a randi meg a bulika lesz a fő gondja bárkinek, hanem hogy fog-e tudni mit enni?

Amúgy voltak már fiatal és korábban egészséges emberek is a súlyos tünetet produkálók és a halálos áldozatok között is.

De csak hajrá, jó szórakozást, miattatok lesz nemsokára korlátozások helyett valóban kijárási tilalom.

2020. márc. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#16


A 2. pontban benne van, de úgy látszik, elbulikáztad már az agyadat és nem fogod fel a dolgokat.


Gratulálok a remek értelmi képességeidhez!


Hoztak egy rendeletet, erre kapacitálod a másikat, hogy hülyeséget csináljon, mert ti is azt teszitek. Annyira menők vagytok!

2020. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!