Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most jelenleg akkor nem...

Most jelenleg akkor nem hagyhatom el a falut ugye? Csak alapos indok?

Figyelt kérdés
Online kresz tanfolyamot elkezdeném de meg kell jelenni egyszer beiratkozni. Szóval be kell menni a városba ami 30 km re van. Akkor ezt most inkább hagyjam?

2020. márc. 29. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, csak alapos indokkal, pl fodrász kozmutikus, kutyasétáltatás, egyéni szabadiős tevékenység, pecekhimbálás, tökszőrszellőztetés. Ez is csak a szokásos orbán féle látszatintézkedések hosszú sorát gyarapítja. Hozzunk egy szabályt ami alól aztán minden és mindenki kivétel, abból baj nem lehet.
2020. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Tessék kedves gyermekem:

[link]

Jelenleg Magyarországon olyan korlátozás nincs ami bárkire is érdemben vonatkozna. Oda mész ahová akarsz, egyedül a boltok és piacok nyitvatartási ideje az ami fel van osztva 65 év alattiak és felettiek közt.

MÁS EGYÉB KORLÁTOZÁS NINCS!

2020. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 belapus ***** válasza:
89%

Egyáltalán fogadnának a beiratkozáshoz ?

Valószínűleg ez nem fér bele az alapos indokba, de lehet találni más okot, amelyet a rendelet említ.

2020. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom. Ez van az oldalukon kiirva. Hogy ez most aktuális, akkor biztos fogadnának.
2020. márc. 29. 09:07
 5/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
71%

Maradj otthon! Csak akkor menj ki, ha DÓGOD van!

DÓGOD van-e? Na, akkor kimehetsz. Mi ezen a bonyolult?

2020. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Képzeld, én minden nap 40 kilométerre ingázok dolgozni, egy szutykos vonaton. Nem kaptam felmentést, sem szabadságot. Csodálatos érzés.
2020. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

"Most jelenleg akkor nem hagyhatom el a falut ugye?"


Örülj, hogy most falun élhetsz!

2020. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és nyugodtan elhagyhatod a falut. Nincs kijárási tilalom. A buszok járnak.
2020. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért ne hagyhatnád el? Ki és hol mondott olyat, hogy a falut nem hagyhatod el?


EMBEREK! Tanuljunk már meg olvasni, és szöveget értelmezni!


Sejtettem én, hogy az emberek funkcionálisan analfabéták, és ez egyszer még vissza fog ütni...


Egyébként az viszont 99%, hogy a KRESZre elektronikusan kell beiratkozni most, és nem személyesen.

2020. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!