Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményét arról, hogy...

Mi a véleményét arról, hogy július 1. től bárkit megfigyelhetnek anélkül, hogy alapos indok lenne rá?

Figyelt kérdés
Nálam ez kiverte a biztosítékot. És igen, indexes cikket hozok le, mert a jobboldali médiumok érdekes mód hallgatnak róla.
2018. máj. 29. 22:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Hirtelen a 444-en találtam meg nem akartam keresgetni.


[link]

2018. máj. 29. 22:10
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
ezután jön újra a feketeautó, és tiszta 1984
2018. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
A magyar titkosszolgalatnak nincs arra kapacitasa, hogy lehalgasson jelentektelen ügyeket,
2018. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Tapsolni fognak neki. A Fideszeseknek ZÉRÓ önkritikájuk van.
2018. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
fasság, kiveszi az akkut a mobilból az ember és leteszi 3 szobával arrébb és esetleg folyatja a csapot, vagy inkább minden cucc nélkül elmennek egy random helyre
2018. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

Ez csak azoknál veri ki a biztosítékot akiknek van rejtegetni valójuk(drogosok stb.)


Engem kimondottan jobban zavar az hogy a facebook stb az adataimmal kereskedik.

2018. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

Rettegjetek, libsik! :) Ugye ne gondolod, hogy pl. az USA titkosszolgálatai nem végeznek hasonló megfigyeléseket gyanús alakok ellen? ( "bűncselekmény elkövetőjeként szóba jöhetnek") (El nem érve a konkrét bűncselekményre vontkozó alapos gyanú szintjét.) Természetesen ott is bírói engedély alapján, mint ahogy az nálunk is lesz. Ártatlan embernek semmi oka félni egy ilyen megfigyeléstől, szögezzük le.


Én támogatom, hogy minél hatékonyabban üldözzék a bűnözőket, akik persze semmiféle szabályt nem tartanak be.

2018. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

Ezt most csak Magyar György szerint?

Vagy tényleg?


Az a véleményem, hogy rettegnek.

https://www.youtube.com/watch?v=rCliEu03luw


Nálad mért verte ki a biztosítékot?

2018. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

7: A magyar állam álarca mögött már rég egy maffiaszervezet van. Inkább a bűnözők akarják felszámolni a becsületes embereket, mert rettegnek tőlük és attól, hogy kimondják az igazságot.

Nem értem, hogyan lehetsz olyan naiv, hogy azt gondold, ez a Te védelmedben van!


https://www.youtube.com/watch?v=OusC6CtKAeY

2018. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Eddig is megtették, most már hivatalosan is megtehetik.
2018. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!