Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Normális, hogy a kijárási...

Normális, hogy a kijárási korlátot így megszegik?

Figyelt kérdés

Annyit a kijárási korlátról, hogy a buszon-trolin-villamoson ugyanannyian utaznak, mint 29-e előtt, biztos, hogy céltalanul is, mert két barátnő együtt jókedvűen utazott, aztán a külföldi diákok (egyetemisták) azok itt ragadtak, nem mentek sehová és tegnap este 11-kor a főtéren az egyik szobornál ott ökörködtek.a néger diáksrácok épp láttam, az egyik pont a szobor széléről ugrott le, röhögve mondott valamit, a két társa meg a szobor oldalán űlt, a telefonjukat zenéltették. Meg még sok ami nem indok a kimenésre.


És azt hallottam, hogy más városokba, településeken betartják a kijárási korlátot, és eredményes az elmult három nap. Elhiszem, de akkor is a mi városunkban nem lehet nagy változást látni. Ez Debrecen.



2020. márc. 31. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Tehát céllal csak rosszkedvűen lehet utazni?
2020. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Mindig vannak, akik nem tartják be a szabályokat, nincs ebben semmi új. A rendőrségnek ezek szerint nincs kapacitása az ellenőrzésre.
2020. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 árokpart ***** válasza:
31%
Sajnos az emberek már unják ezt az állapotot. Valahogy szerintem úgy vannak vele mint a versben is, hogy az élet élni akar. Ez ösztönös egy idő után még egy háború esetében is így lenen szerintem. Ilyen az ember.
2020. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 belapus ***** válasza:
42%
Láthatólag az ostobaság nem függ az iskolai végzettségtől, pártállástól, állampolgárságtól stb.
2020. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 árokpart ***** válasza:
38%
Meg az a helyzet, hogy sajnos lehet, hogy ez sokaknak nem teszik de akkor is ez az igazság, hogy ezzel a vírussal meg kell tanulnunk együtt élni. Igen bizony, mert úgy mint eddig egy másik teljesen elmúlni nem fog. Végtelenségig nem lehet korlátozásokat fenntartani és nemcsak nálunk hanem sehol a világon.
2020. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Tulajdonképpen ha belegondolsz, az nem kijárási korlátozás, hogy kedvedre egész nap boltozgathatsz 3 pláza 68-féle üzletében, egészségügyi sétázgathatsz, meg viheted Pincsikét a kutyakozmetikába... Eddig sem volt ennél mélyebb élete egyeseknek.


Ez egy vicc. Ez arról szól, hogy eszük ágában nincs leállítani a "világ folyását", de majd lehet utólag mondani, hogy lám, lám, ők megmondták, hogy nincs mászkálda, a hülye nép meg nem tartotta be. Ennyi.


Jó, hát amíg nem fognak sörétes puskával lőni a walagakba, addig borítékolható, hogy fű-fa-virág kinn fog ténferegni az utcán... Nem csak Debrecenben.

2020. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 árokpart ***** válasza:
18%
Le lehet pontozni nullára akkor is ez az igazság még ha nem is tetszik. Nekem sem tetszik, de attól még az.
2020. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező te hol élsz? Nem ismered a városod vezetőjét? És még van kérdésed?
2020. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Akinek volt esze, az 29.-e előtt sem mászkált feleslegesen sehova.
2020. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Én ettől a korlátozástól megbolondulok lassan, bosszant hogy munka és bolti elintézni való kivételével otthon üljön az ember, most még el üldögélek itthon, de április közepe felé ha jön a napos időszak, úgy elő kerül a motorom is, nem nyugszom bele a helyzetbe ami most van.

Hiába olcsó a benzin ha nem tudom kihasználni, a kocsi most is félig van, mert nincs hova menni.

2020. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!