Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Normális, hogy a kijárási...

Normális, hogy a kijárási korlátot így megszegik?

Figyelt kérdés

Annyit a kijárási korlátról, hogy a buszon-trolin-villamoson ugyanannyian utaznak, mint 29-e előtt, biztos, hogy céltalanul is, mert két barátnő együtt jókedvűen utazott, aztán a külföldi diákok (egyetemisták) azok itt ragadtak, nem mentek sehová és tegnap este 11-kor a főtéren az egyik szobornál ott ökörködtek.a néger diáksrácok épp láttam, az egyik pont a szobor széléről ugrott le, röhögve mondott valamit, a két társa meg a szobor oldalán űlt, a telefonjukat zenéltették. Meg még sok ami nem indok a kimenésre.


És azt hallottam, hogy más városokba, településeken betartják a kijárási korlátot, és eredményes az elmult három nap. Elhiszem, de akkor is a mi városunkban nem lehet nagy változást látni. Ez Debrecen.



2020. márc. 31. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
Szótár kéne, és meglesni a korlátozás és a tilalom közti különbséget. Egyetlen fix dolog van, 9-12 között csak 65+ mehet élelmiszerboltba és idegenektől tartani a 1.5 métert, ezen kívül bárki bármit csinálhat kb, és még bele sem köthetnek.
2020. ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha nincs aki betartassa a korlátozásojat akkor nem is lesz betartva. Tegnap engem is majd fellökött a hentesnél a farhátjommandó pedig bőven 9 előtt voltunk még. Orbánék megtartják a teátrális sajtótájékoztatót minden nap elmondják hogy ők milyen jó munkát végeztek veregetik a saját vállukat közben meg közel vagyunk ahhoz hogy úgy járjunk mint az olaszok mert itt is csak látszatintézkedéseket hoznak és abban reménykednek hogy majd kitavaszodik.
2020. ápr. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

valamelyik nap mondták, hogy 900 esetben intézkedtek, ebből 800 esetben kaptak figyelmeztetést...nem tudom ez hol lehetett...lehet Bpesten egy napra kimentek a rendőrök egy kicsit statisztikát javítani, de vidéken én sem találkoztam még semmilyen ellenőrzéssel...vasárnap még látszott is ugyan, hogy az emberek tartottak a dolgoktól, de tegnap például pont ugyanannyian voltak a városban, mint bármikor máskor...pedig már örültem volna neki, hogy tudok árut szállítani a sok balfszkodó autós nélkül...ugyanúgy ment mindenki mindenfelé.


ha nem akarok hazudni, talán azt mondanám, hogy olyan 10-15%-kal volt kisebb a forgalom.

2020. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Ahol lakom, lényegesen lecsappant a tömegközlekedésiken utazók száma már márc. 16.-tól. Változó a helyzet, vannak, akik nem veszik komolyan a dolgokat.
2020. ápr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!