Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 3619512719 számon felhivott a...

3619512719 számon felhivott a Györffy. Ez tényleg ő volt vagy valami szélhámos s most rákerul egy jokora összeg a számlámra?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, utalják a számládra a jókora összeget. A 719 nekem is rémlik, hogy erről a számról hívtak, de én idegeneket nem veszek fel. Csak is ismerősökkel beszélgetek, más nem érdekel.
2020. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Passz, de hívásfogadásért nem kell fizetni soha ( kivéve EU-n kívüli roaming helyzetben, de ez az eset gondolom nem áll fenn jelenleg ).
2020. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem kellene paranoiásnak lenni. Ismeretlen számot én sem szoktam felvenni, de engem vezetékesen hívott, végig hallgattam, bár semmi újat nem mondott. Ez egy budapesti szám, ha nem tűnt volna fel, kormányzati tájékoztató a kijárási korlátozásról, Györfi Pál tájékoztat.
2020. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
inkább paranoiás vagyok, mint pénzevesztett. bár nem ez a paranoia definicioja.
2020. ápr. 4. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Most jönnek ilyen hívások, igen. Mármint igaziak. Valami kormányzati propaganda. Csak nyomd ki, és nem lesz semmi. Egy gép tájékoztatna amúgy a koronavírusról és az intézkedésekről.
2020. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell belőle ügyet csinálni, kinyomni, letiltani a számot, oszt csókolom.
2020. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fölveszed, és visszarakod a zsebedbe. Ha pl. keresnek idegenek legutóbb porszívóügynök, pont úgy talált délben alszom a munkahelyen, ez meg hív azt hittem az ébresztőm, 30 perc az ebéd-idő. Beszélt vagy 3 percig "halo, itt van?" Én szunyáltam tovább nem érdekel a porszívóügynök.
2020. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!