Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megbüntetnek a korlátozás...

Ha megbüntetnek a korlátozás miatt, akkor mehetek tovább vagy visszafordítanak?

Figyelt kérdés
Lehet 5000ért megérné kockáztatni!
2020. ápr. 7. 21:04
1 2
 1/13 MancsWolf ***** válasza:
Senki se garantálja hogy 5000ből megúszod. 5000től 500000ig terjed a büntetési határ.
2020. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Lol, nyilván, a büntetés olyan mint egy belépő, hogy egyszer kifizeted, és utána már kedved szerint szeghetsz meg bármit! Ja várj, mégse...
2020. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Ha megbüntetnek a korlátozás miatt, akkor mehetek tovább vagy visszafordítanak?

Lehet 5000ért megérné kockáztatni!"



Gratulálok, ne magad miatt csináld, hanem más érdeke miatt...


Én sokkal szigorúbban venném, aki úgy megy ki, hogy semmi dolga és csoportosul én 2nap letöltendőt adnék.

2020. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mehetsz tovább.
2020. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Én sokkal szigorúbban venném, aki úgy megy ki, hogy semmi dolga és csoportosul én 2nap letöltendőt adnék."


Igazad van zárjunk össze kis cellákba minél több embert, hagy terjedjen a vírus.

2020. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De honnan tudják, hogy épp az egészségügyi sétámat tartom vagy már órák óta kirándulok.


Amúgy engem a szabályok nem nagyon érdekelnek és fertőzött sem vagyok, sima hétköznapi polgár, szabadságjogokkal.

2020. ápr. 7. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással nagyon remélem, nem sokáig leszel szabad...
2020. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Miért is?

Nem tettem semmit, nem csoportosultam, csak annyi már a hülyeség meg az ellentmondás, a lift is ki van tapétázva a sok baromsággal, szóval ha otthon maradsz sem vagy biztonságban, mert szellőztetéssel is bejöhet a vírus, agymenő!

2020. ápr. 7. 21:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Amikor a képembe fújták a megállóban a füstöt és bent a munkahelyemen meg halálra gályáztattak sem érdekelt senkit meg az emberek nem boldogok és még jobban nyomasztják őket, ahelyett, hogy közösen énekelnénk meg táncolnánk, igaz, meghalnánk, de legalább vidáman és együtt, nem pedig külön és depiben.
2020. ápr. 7. 21:33
 10/13 A kérdező kommentje:

Elnézést a "kirohanásaimért", csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy mindenki túlságosan be van már feszülve.


Természetesen mindenki maradjon a szobácskájában!

2020. ápr. 7. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!