Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Orbán Viktor most pecsételtek...

Orbán Viktor most pecsételtek meg a magyarok sorsát azzal, higy nem hirdetett ki szigorúbb, teljes (max boltba) lakhelyelhagyási tilalmat? Hány millióan kell még meghalniuk?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
12 milliónak. Ebből két és fél nem magyar. Én nem leszek közte. Én leszek az egyetlen magyar. Engem éppen ezért nem is pecsételt meg senki. Kikerültem. Már ezt teszem egy ideje.
2020. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem. A lehető legjobban járt el. Csak itt az oldalon van néhány degenerált apokalipszis hívő akik most végre újra pocskondiázhatják Orbánt
2020. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Orbán szempontjából innentől mindegy, mert ahogy eddig is, lehet majd szépen mutogatni a polgármesterekre, leginkább Karácsonyra. Már az idősek otthona ügyét is egyértelműen rá hárították, és már az is mérhetetlenül undorító volt. Most jön a java.
2020. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

És azt hangoztatni a parlamentben, hogy az ellenzék csinál politikai hisztit a veszélyhelyzetből,...

Cseppet megint feljebb lépett a kormány az aljasságban.

2020. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, létezik-e olyan Orbán-bejelentés, amivel egyetértenél? Vagy teljesen mindegy, mit mond, te abba kötsz bele automatikusan?

"Hány millióan kell még meghalniuk?" Miért, eddig hány millióan haltak meg a járványban Magyarországon?

Egy degenerált idióta barom vagy (plusz még írni sem tudsz helyesen)!

2020. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
A magyarok a saját sorsukat pecsételik meg azzal, hogy nem képesek betartani a korlátozásokat. Az ünnepek alatt boltba sem kell menni, mivel nyitva se lesznek, dolgozni se kell menni, szóval mindenki ülhetne nyugodtan otthon a fenekén, de nagyon sokan nem fognak. És akkor sem tennék, ha szigorúbb intézkedést hoztak volna. Szóval nem kell Viktorra fogni, a saját hülyeségünk (tisztelet a kivételnek) áldozatai leszünk.
2020. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Az pecsételi meg a sorsát a saját hülyeségével, aki fittyet hány a járványra.
2020. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
54%

Kérdező, téged ugye anyádék tartanak el?

Víctor vállalható döntést hozott. Sokkal több áldozata lenne, ha teljesen bedöntenénk a gazdaságot. Így is lesz mondjuk, kétség ne legyen.

Aki veszélyeztetett, vagy veszélyben érzi magát, az #maraggyonotthon és #mereggyenmeg. Akinek meg dóga van, az menjen a dógára. Teljesen jó ez így.

2020. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán értem a problémád, kérdező. Magadtól nem tudod eldönteni, hogy otthon maradsz? Mert ha erre nem vagy képes, sürgősen keress fel egy szakembert! Ha pedig magadtól is van ennyi eszed, akkor mivel pecsételte meg a sorsod bárki is?
2020. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem 100 ezer halott sincs még, nemhogy millió!

Talán az utcai rendőröket utasíthatnáj a gyakoribb igazoltatására.

Hátha akkor jobban értenék a korlátozás szó jelentését.

2020. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!