Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez a kijarasi korlatozas...

Ez a kijarasi korlatozas megsertesenek szamit e?

Figyelt kérdés
Baratomat fuvaroznam, ugyet intezni munkaugyben. Ha jol tudom nem utazhatnak nem egy háztartásban elok egy autoban. Neki nincs autoja. Tehat ha en nem segitek neki, tomegkozlekedest kenytelen hasznalni, hosszabb uton. De en ugy gondolom a helyesebb jelen helyzetben az auto. De jogilag megse. O neki csak egy kontakt, jo igaz nekem is egy, ami egyel tobb mint kene, de ossz szinten nezve szerintem sokkal jobb igy is. Hogy van ez amugy?
2020. ápr. 21. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Senki nem fogja ellenőrizni. Én speciel ugyanúgy élem az életem, mint eddig, legalább életben tartom a gazdaságot, amíg a sok rinyáló otthon a sarokban eszi a lisztes cukrot.
2020. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Én ma beadtam ugyan így a rendőrnek, hogy meleg pár vagyunk, nem kérte, hogy smacizzunk szóval oksa volt.
2020. ápr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!