Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Verekedés a szegedi bíróság...

Verekedés a szegedi bíróság folyosóján majd évekkel később lövöldözés Dorozsmán. Ezért mit kaphat az illető? Belekeveredhetek e?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 3 éve megismertem egy balhés társaságot... a társaság egy balhés testvérpárból (fiú és lány), egy balhés csávóból és egy másik lányból állt. Én megfenyegettem őket 2017-ben, majd verekedtem a testvérpárral 2018 elején a szegedi bíróságon. 100 ezer ft-os pénzbírságot kaptam, réges rég ki lett fizetve és az én történetem véget ért.


2 héttel ezelőtt az a csávó akivel verekedtem a szegedi bíróságon, az rálőtt a Húga szerelmére Dorozsmán, előzetesben van. Kérdésem, hogy szigorítanak e Neki, mivel volt már balhéja a bíróságon, igaz ott sértettként illetve a mostani ügybe belekeveredhetek e?


2020. ápr. 27. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Az előző ügy írod, hogy rég le lett zárva.

A mostani ügyhöz meg kb semmi közöd. Hallottad, hogy ez történt, de ennyi.

2020. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még mindig ezen feszengesz? Ha normális ember lennél/lettél volna akkor nem lenne ilyen problémád.
2020. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fortissima Finguss ***** válasza:
Ez olyan halmozottan hátrányos történet....
2020. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!