Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért fel tud e jelenteni...

Ezért fel tud e jelenteni zaklatásért?

Figyelt kérdés

Van 2 haragosom, akikkel több éve össze vesztem. Tegnap létre hoztam egy kamu Facebook profilt, egy közös ismerős profilképét használtam. Erről a profilról írtam a csávónak, hogy elkapom és megfogom verni. A csávóra egyébként két héttel ezelőtt rálőtt a sógora, mert ellenezte a kapcsolatukat a Húgával, ezt a lövöldözős sógort meg én 2 éve megvertem a szegedi bíróság folyosóján... kérdés, hogy ezek után ha betipeg a csávó a rendőrségre, hogy feljelentést tegyen, a rendőrök mit fognak Neki mondani? :O


Én 26/F, a csávó 29 /F



2020. ápr. 27. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szép csapat, megérdemlitek egymást. A rendőrök egyébként ennyivel nem foglalkoznak.
2020. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megint te! Igen, fel tud jelenteni ő is és a közös ismerős is. Tényleg nem tudsz nyugton maradni ahelyett, hogy ilyen hülyeségekbe kevered magad?
2020. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Durvábbért fognak, mint zaklatásért,és még az is fel fog tudni akinek a profilképét használtad.
2020. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!