Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hétfőtől vidékeken nincs...

Hétfőtől vidékeken nincs kijárási korlátozás?

Figyelt kérdés

Hétfőtől már el lehet menni egy másik városba vásárolni olyan személlyel egy autóban, akivel nem élek együtt?


Tehát nincs már korlátozás vidéken?


2020. máj. 2. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A védőtávolságot (egy méter) továbbra is be kell tartani, vidéken is!

Ez egy autón belül nem igazán lehetséges...

2020. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik vidékre gondolsz? (A nyóc-kerre?)
2020. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy mire gondolok, nem Pest megye. Nekem nem volt ez egyértelmű hogy akkor most lehet e másokkal találkozni, lehet e egy autóban lenni másokkal, akikkel nem együtt élek.

Már követni sem lehet ezeket.

2020. máj. 2. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Én egy kisvárosban élek. Eddig is lesem sz~~rák, a kijárás micsodát... ezután sem értem mi fog változni.
2020. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

#3: hogy ne lehetne követni?!?


Csak értelmező olvasás szükséges hozzá! Pontosan le van írva!

[link]


"A rendelet értelmében mindenki köteles más emberekkel a szociális érintkezést - a közös háztartásban élők kivételével - a lehető legkisebb mértékűre korlátozni, és a másik embertől lehetőség szerint legalább 1,5 méter távolságot (védőtávolságot) tartani."


..

..

A védőtávolság megtartásához szükséges feltételek biztosításáról a helyek üzemeltetői gondoskodnak. A vendéglátóhelyeken a védőtávolság betartását asztaltársaságonként kell érteni."

2020. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eddig sem volt.
2020. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyik nap láttam a kenyérboltnál amikor 6 megtermett munkás szállt be egy duplakabinos platós furgonba maszk nélkül. Nesze neked védőtávolság. Mondjuk előtte elszívtak egy védő cigarettát hogy nikotinnal fertőtlenítsék a tüdőt.
2020. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ők dolgozni mentek. Az teljesen más...
2020. máj. 2. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem mert múlt héten Enyingen megállítottak a rendőrök és engem meg a barátnőm is fejenként 50-50 ezerre megbüntettek.
2020. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#4: lásd a válaszomat, legalábbis Fejérben büntetnek szépen. Békeidőben a sok _barna_ miatt alapból kéne Enyingen rendőri jelenlét, de nincs. Most bezzeg sorban állították meg mindenkit.
2020. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!