Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vidéken kinyithatnak a kerthel...

Vidéken kinyithatnak a kerthelyiséges kocsmák?

Figyelt kérdés
Honnantól számít rendezvénynek a nyitvatartásuk?
2020. máj. 2. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasdvel a rendeletet! Pontosan le vannak írva a feltételek, az egymástól való távolságtartással!
2020. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nonszensz ami itt működik felhívtam a korona vírusos vonalat ma, mert párom anyukája beteg meg anyák napja is van. Mondtam a nőnek, hogy szabálysértés-e az, ha holnap felviszem a páromat. Azt mondta igen az, de hétfőn már felvihetem pest megyébe csak vissza nem hozhatom, mert az szabálysértés, ha elkapják visszafele. Éd mondtam ha az anyukájának a lábát levágták volna és úgy engedik haza, akkor mit tegyek? Azt mondta a nő, hogy hozzam le úgy Pest megyéből, hogy ne vegyék észre. Erről ennyit.


Másutt kinyitnak a strandok kocsmák, de ha pest megyét átléped megbírságolnak. Mondom a nőnek akkor minek járnak buszok vonatok Pestre. Hisz azok akik ott dolgoznak mindennap átlépik a megye határokat. Hiába nyomós az indok a munka akkor is átlépik a határokat. Ostobaság megy itt teljesen ez az egész baromság.

2020. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 árokpart ***** válasza:
61%
Lassan demonstrálni kellene a korlátozások teljes megszüntetéséért, mert már komolyan agyrém ami országunkban megy.
2020. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek 3as. Ma délelőtt azon csesztem fel magam, hogy a drogéria kinyitott 9kor. Mondom ha ennyi eszük van, hogy 9kor nyitnak, csak bemegyek a gyerekemnek cuccokat venni, erre a boltos csaj nekiáll hisztizni, hogy ide csak 65 felettiek mehetnek be. Öreganyam pont bent volt a CBA-ban, mikor kijött kezébe nyomtam a listámat bankkártyámat a másik csaj meg szépen a kosarába pakolt mindent. Amelyik meg elküldött a búsba hogy én oda be nem megyek ott csodálkozott hogy beküldtem a 80 éves öreganyámat. A többi vásárló meg kint nézte, hogy navigálom öreganyámat, hogy merre menjen. És a többiek is, akik nem mehettek be, ott idegeskedtek. Totál igazuk van már bocsánat. Túltoltak minden hisztériát, a fidesz és barátai még jobban összelopták magukat, az embereket meg egymás ellen uszították. Megmondtam itt egyedüli értelmes megoldás az 1956 megismétlése lenne, orbán eltüntetése. Mert ez már sok, amit odab.@szott a népnek. Meg se tudna senkit állítani az orbán, hisz sereg semmi nincs, max pár sünje van, aztán annyi. Én jobban örülnék most már egy Gyurcsány-Bajnai kombónak, de a fityesz és narancsbőrű barátai eltakarodhatnának már. Amint leszavazásra kerülnének, az összeset börtönbe vágnám, vagyonukat elkoboznám. Aztán tanulja meg a kilakoltatást az összes kedves családja. Undorító banda. És az a szomorú, hogy ennek az undorító bandának is vannak elvtársai, talpnyalói, párttagjai, ugyanúgy, mint a Kádár korban, és azokat telepénzelik.
2020. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Árokpart, ha lenne ilyen demonstráció, mondjuk egyedi szabadidős sporttevekenyseg egy időben megtartva a parlament környékén, én ott lennék. A szlovénoknál is tüntetnek már a korlátozások feloldása érdekében.
2020. máj. 2. 21:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!