Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudnátok mondani alapos okot...

Tudnátok mondani alapos okot arra hogy pest megye szélén lakó városombol átmehessek a mellettünk levő már nem pest megyei plázába normális cipőt és nadrágot vásárolni? 15. E után nyitnak én nekem meg már elszakadtak a ruháim.

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni szabadidős sporttevekenyseg. Hitéleti tevékenység
2020. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt mondtak nem fér bele a szabadidős tevékenység
2020. máj. 7. 09:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Fodrász, műkörmös...
2020. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj biciklivel ha megállít a rendőr mond hogy egyedül sportolsz nem fog a boltig követni és akkor vigyél valami táskát a ruháknak.
2020. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Vagy ha akarsz rendelhetsz is, hogy ne állítson meg rendor
2020. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Cipőt nem rendelek próbálni kell. Nem megyek kerékpárral mert menni kell egy kis szakaszt a pályán .
2020. máj. 7. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Akkor mondok neked egy jó megoldást, egy kicsit gondolkodni kell...menjél Pest megyei területen lévő plázába!!
2020. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azt mondom hogy idős beteg nagymamámnak nyírom a füvet, mert nől a parlagfű és megbüntetik, nem tudja lenyírni mert ereje már nincs, meg bekell neki vásárolni is, nem tudja a rendőr bebizonyítani és nem is kutathatja fel, hogy valóban igazat mondok e, vagy sem, elvileg ez jó indok, nem? meg eleve kicsi az esély, hogy igazoltat, de ha mégis szerintem ez jó ok lehet. mit gondoltok?
2020. máj. 7. 12:50
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Kifogások és hazugságok gyártásában nagyok vagyunk, ha a törvényt vagy egy rendeletet kell kijátszani. Kár, hogy sok más területen nem ilyen kreatívak az emberek.
2020. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ugye milyen kreatív vagyok? nem nyomozhatja le hogy él a mama és hogy van e egyáltalán, vagy eléfogadja alapos indoknak vagy nem, de elfogadja, mert AZ. ennyi :)
2020. máj. 7. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!