Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz, hogy június 20. után...

Igaz, hogy június 20. után eltörlik a bevásárlási idősávokat?

Figyelt kérdés
Egyik helyi Coop-ban dolgozó pénztáros mesélte, mikor rákérdeztem, hogy mit tud, meddig fog ez tartani.

2020. máj. 28. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon remélem... De inkább még előbb.
2020. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én nem olvastam, de jó lenne legalább változtatni rajta. Nálunk van olyan bolt, amelyik pl. szombaton 8-kor nyit, 13-kor zár. Ott pl. a 65 éven aluliaknak nagyon korlátozottak a lehetőségei, és mondta a boltos, hogy 9-12 közt meg szinte kong az ürességtől.
2020. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2 Nálunk a legnagyobb coop vasárnap 7-12ig van nyitva.


Reggel pedig akkora tumultus van és sor...mivel 10ember mehet be csak egyszerre és alapból is kicsit az üzlet...

2020. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű,
2020. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem volt szó. Arról volt szó, hogy megszüntetik a veszélyhelyzetet akkor. De ennek részleteit ilyen aprólékosan nem mondták. De mivel az idősáv a veszélyhelyzet miatt volt, így ha az megszűnik, akkor remélhetőleg az idősáv is, meg minden más is, ami a boltokban előírás volt.
2020. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

2-re:

Akkor a nagyeszű boltos változtasson a nyitva tartáson. Mondjuk 9-14 óra között tartson nyitva. Természetesen, ha ő csak alkalmazott, akkor a tulajdonosra értem mindezt.

2020. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Azóta olvastam egy cikket valahol. Nagyon úgy tűnik, hogy vészhelyzet vége ide, vége oda, az idősáv és a maszk marad...
2020. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: nálunk az egyik lakótelepi kisboltban már le is szedték a feliratokat, a tulaj azt mondta, hogy vagy így tesz, vagy csődbe megy. Azóta mászkáltak felé rendőrök is, nem ellenőriztek semmit.


Ma is be kellett ugranom tejért, mert tegnap elfelejtettem venni. Most egy csaj volt helyette, kérdés nélkül kiszolgált. Palacsinta készül, ahhoz KELL tej.

2020. máj. 31. 10:00
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Remélem minél tovább marad, szerintem mindenkinek jobb így, munka utáni bevásárlásnál már nincs tele a bolt nyugdíjasokkal, fényévekkel gyorsabb így a bevásárlás - őket meg délelőtt nem lökik fel a siető fiatalok, mikor beszélgetnének vagy elolvasnák minden doboz tejen a szövegeket, nyugodtabban vásárolhatnak. Szvsz hétköznapokon abszolút win-win rendszer, hétvégékre mondjuk megszüntetném.
2020. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán júliusban, ilyet is lehetett tegnap olvasni.Teljes mértékben az operatív törzs hatásköre.
2020. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!