Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Volt már dolgod ügyvéddel?...

Volt már dolgod ügyvéddel? Meg voltál vele elégedve?

Figyelt kérdés
ügyvéd védő

2020. jún. 9. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Volt. Önző volt az ágyban, nem figyelt rám. Vagyis nem voltam vele elégedett.
2020. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt.


Meg voltam vele elégedve, amiért fizettem, meg is csinálta normálisan a munkát. Sikerült.


(Büntetőügy)

2020. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Tini koromban csúnya ügyek áldozata lettem, lényegében vadásztak rám, egy család felzette az életét, ellenünk. Most már felnőtt fejjel "röhögök" ezen, de akkor nagyon meghatározott.


Sajnos én voltam a vádlott 2x-3x. Kirendelt védőt kaptam, mert nem voltam 18.


Először egy idős férfit. Ő nem csinált semmit, meg se szólalt, nemnis beszélt velem. Sőt, ha jobban gondolkozom, még köszönni sem tudott normálisan.


Másik meg egy idősebb nő (akkor, már még idősebb lehet). Ő játszotta kicsit az agyát, próbált ilyen rossz mamáskodó lenni. Elsőre szimpatikus is volt. De amikor egyik szülőm elment hozzá "megbeszélni a dolgokaz", akkor csa, lerázta annyival, hogy neki csak az a feladata, hogy a pénzét vigye, velem beszél. - Nem beszélt, és a "védelme" se ért semmit.


Szóval nekem nagyon negatív a tapasztalatom. De ez elmondható biróságról, rendőrségről is. Nem is nagyon szeretnék belefolyni ebbe a világba, nem akarok semmilyen ügyet. Kerülöm.


Szerintem az a szereotípia, hogy pénzért bármitk meg bármiből kihúznak dolog igaz lehet.

2020. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem lakásügyet intézet ügyvéd, nem voltam vele megelégedve.

Van egy nagyvállalkozó ismerősöm neki dr. Szűcs ügyvéd dolgozik Kalocsáról nagyon elégedett vele, az egész ország területén vállal bűnügyi védelmet, ingatlanügyeket, gazdasági ügyekeket.

2020. jún. 10. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval reklámozni akartál?!


Ha ennyiféle ügyet vállal, akkor nem lehet túl jó, a jók szakosodnak egyre, s akkor tényleg kompetensek lesznek azon a területen.

2020. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó nagy gyíkság ez.


Te se lehetsz értelnesebb egy ilyen ügyvédnél.

2020. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha, akkor ez reklám.
2020. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!