Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az esetben elképzelhető,...

Ebben az esetben elképzelhető, hogy visszaveszik a terméket?

Figyelt kérdés

Vettünk egy digitális képkeretet személyesen a Euronicsban, de itthon kipróbáltuk és mégsem tetszik, mert nem tudjuk csatlakoztatni a telefonhoz. Az is jó, ha levásárolhatjuk az árát.

Mi hibáztunk, nem néztünk utána rendesen vásárlás előtt, meg nem hibás a termék.

Van lehetőség arra, hogy visszavegyék?



2020. jún. 10. 07:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2020. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Még ma vigyétek vissza, és talán igen. Nem kötelesek, de elképzelhető, hogy rendesek. Nyugtát természetesen vigyétek magatokkal! Persze az se mindegy, hogy mikor vettétek, mert ha hetekkel ezelőtt, akkor nem látok rá nagy esélyt, de ha mondjuk 1-2 napja, akkor igen.
2020. jún. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy lehet mégis visszaveszik. Ahol én dolgoztam, ott az volt a policy, hogy inkabb egy termeket veszitsenek el, mint egy vasarlot. Na mindegy, majd meglatjuk.
2020. jún. 10. 07:34
 4/16 A kérdező kommentje:
Tegnap este vettük. :/
2020. jún. 10. 07:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vigyétek vissza! Veszteni nem vesztetek semmit, max egy kis időt.
2020. jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát mondjuk én azzal próbálnám meg visszavinni, hogy kaptatok egy ugyanolyat
2020. jún. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyen kamuszöveg... Ráadásul tök átlátszó. Tegnap este vette, ma reggel meg visszaviszi, hogy kapott közben egy ugyanolyat. Ha nekem van mérlegelési lehetőségem, akkor ezzel sokkal kevésbé lennék készséges, mert utálom, ha hülyének néznek, és gyanús is. Ráadásul, hogy kapott ugyanolyat, az egyéni szoc. probléma, semmivel se jobb sztori, mint a valóság: hiányzik egy funkció, amit fontosnak tartunk, igy megvesszük a magasabb kategóriájút, vagy mást.
2020. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egyetértek, én sem szerettem ha hülyének néznek, amikor eladó voltam egyetemista koromban. Megmondom az igazat, aztán lesz ami lesz. Remélem, jófejek lesznek, mert akkor máskor is szívesen vásárolok majd ott.

Egyébként szépen visszacsomagoltam, minden visszatettem a zacskóba is, olyan mintha ki sem lett volna próbálva.

2020. jún. 10. 07:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennyiből érdemesebb neten vásárolni, ott két hétig indoklás nélkül elállhatsz a szerződéstől még akkor is, ha személyesen a boltban veszed át. Persze csak akkor, ha magánszemélyként veszed, ha cég nevére számlát kérsz, akkor ez nem áll.
2020. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az internetes vásárlásnál biztosan van olyan, hogy a vásárlástól való elállás joga,azt hiszem, ez 72 óra, gondolom, hogy ez érvényes lehet tényleges személyes vásárlásnál is.
2020. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!