Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Voltál már büntetve?

Voltál már büntetve?

Figyelt kérdés
Voltál már büntetve bűncselekményért? Csak őszintén, itt anonim maradsz :)

2020. júl. 21. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Nem voltam és nem csináltam bűncselekményt
Volt bűncselekményem de nem kaptak el
Votl bűncselekmányem és elkaptak
Nem követtem el semmit de már gyanúsított voltam
37 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mi számít bűncselekménynek de többször is megbasztak bkv járaton,igaz ezeknek kb 99 százaléka önhibám volt ugyanis elfelejtettem,hogy vagy 1 hete lejárt a bérletem...
2020. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Ovis, büntetô szönyeges huncutságok számítanak?


Amúgy nem,viselkedni tudni kell, a liberális nevelés nem mindig (sôt) a legjobb.😄

2020. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 az max szabálysértés.

Én bűncselekményre gondoltam, az olyan mint pl lopás betörés hasonlók

2020. júl. 21. 20:32
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy viccen kívül mit értesz bűncselekmény alatt?


Mert azért egy lejárt bérlettel utaztam+faszos képet küldtem egy csajnak meg a gyilkosság+drogterítés között azért van egy kicsi különbség :D

2020. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Voltam igen. rablás ami végén kifosztás volt mert magatehetetlennek vélték.. nem volt pénzem és egy lécsőházban lerúgtam egy nénit és elvittem az ékszereit.

Másik, egy 12 éves gyereknek elvittem a telefonját úgy, hogy előtte beledobtuk a kukába.


18 hónapot ültem börtönben, az idő alatt leérettségiztem és lett egy szakmám és fizetnem sem kellett érte.

2020. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem, soha.


Viszont, ha jól emlékszem, kb. 8 évesen egyszer elloptam egy rágót. De lehet, hogy végül nem mertem megcsinálni, már nem tudom. :D

2020. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szteroidot használtam bár nem tudom ez mennyire számít annak
2020. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Voltam.


2005-2009 között háromszor pénzbüntetésre lopás, garázdaság, csalás-okirathamisítás miatt.


2014 ben 6 hó felfüggesztett 1 évre+pártfogó 1 évig többrendbeli lopás miatt.


2019-ben lopás miatt 10 hó felfüggesztett 1 évre, nemsoká lejár.

Gondolom azért kaptam felfüggesztett újra, mert tevékeny megbánás és sértetti kártalanítás volt.


Most rablás miatt van eljárás folyamatban ellenem, de azt nem követtem el.


Őszinte voltam.

2020. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Akkor jól megúsztad, vagy nem lehet hogy csak kis összegre követted el őket és azért csak ezt kaptad?
2020. júl. 22. 08:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szabálysértési határt meg nem haladó üzletszerűen elkövetett csalást csináltam útépítés nevében hamisítottam. Két nő táskáját loptam el a könyvtárból, betőrtem a kocsi ablakát ez három külön ügy volt és mindre pénzbüntetést kaptam, mert egyik sem súlyos volt.


2012-ben elloptam a focisták pénzét, arra már a bíró azt mondta nem ad pénzbüntetést, hanem felfüggesztettet2014-ben, ha mégegyszer lopok, akkor már be kell vonulni a börtönbe.


2018-ban két takarítónő pénzét loptam el 11 ezer forint össz, bekerített helyről a tulajdonos tudta és beleegyezése nélkűl elkövetett lopás miatt tevékeny megbánás, kártalanítás miatt csak felfüggesztettet kaptam. Akkor a bíró azt mondta hogy mostmár tényleg óvakodjak az ilyentől, mert nagyon nagy baj lesz, vigyázzak magamra. Hát igen utolsó volt, mostmár tarzózkodok minden ilyentől.


Viszont rosszkor voltam rossz helyen és rámkentek egy rablást, nem részletezem, fent van neten a Békés megyei hírekbe 2018 december 8, többet nem írok. Na azt nem követtem el csak a rendőrség és az ügyészség rám akarja kenni, mert már voltam büntetve és ugyan tűnt el pénz a sértett elmondása szerint, vagy nem, de engem akkor megtámadtak és lefújtam a pácienst gázsprayvel.


Nem voltam még börtönbe, de nem is vágyok.

2020. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!