Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Voltál már büntetve?

Voltál már büntetve?

Figyelt kérdés
Voltál már büntetve bűncselekményért? Csak őszintén, itt anonim maradsz :)

2020. júl. 21. 20:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A #8 as voltam.
2020. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

10-es

Budapesti könyvtár?

Ott hogy nem szólt a biztonsági őr?

2020. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#10-es vagyok. Debrecen

Akkor még nem volt ott se biztonsági őr se kamera, úgy buktam le, hogy a sértett bankkártyájával próbáltam pénzt levenni, na ott az atm kamera rögzített.

2020. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%

Őszinte leszek.


Egy 15 éves srácot vertünk meg mert amikor a haverom el akarta lopni a telefonját lefújta gazsprayel. 5-en úgy megvertük, hogy azóta nem mer utcára menni meg remeg, ez volt a lényegi vád, hogy ezzel súlyos pszichés traumát okoztunk neki. ( a haverom beperelte mert a rendőr ott a helyszínen mondta, hogy ez a cucc itt illegális ezért másik perben 200 ezer forintot nyert a haverom ) mivel lincselés lett megállapitva ( nem tudom a nevét na) én 3 év felfügesztettet kaptam.


Volt egy másik ügyem ,amikor a buszsofőr le akart szállítani én meg belevertem a fejét az ablakba,ami kitörött. Ezért mentem börtönbe, vagyis fogházba. 3 évet.

Következő. Szabadulónapon mentünk autóval és egy elénk fordult kiszálltunk és abból rongálas, súlyos testi sértés és mivel a haverom a 85+ éves utast is kirángatta ezért kaptam ismét 3 évet visszaesőként.


Összesen 5 évet voltam sitten.

2020. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#13 Amatőr hiba, max legközelebb tanulsz belőle 😂😂😂😂


#14 Nem 6 év összesen? 3+3 barátok között is 6 🙂🙂

2020. júl. 23. 08:12
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

Volt bűncselekményem, de nem kaptak el. Főként lopást követtem el, de nem boltból. Hanem temetőből olcsó dolgokat, ételt táborban amikor nem volt senki se a szobában, meg ilyenek.


Követtem el online vásárlásnál lopást. Olcsó kínai bizsu karkötőt rendeltem Kínából pár száz forintért. Az eladó elküldte nekem, de a ragszám nem mutatta végig, hogy megérkezett nekem a termék. Megkaptam a terméket. Később nyitottam PayPal esetet és visszakaptam a pénzem is.

2020. júl. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
14-es nagy kamus
2020. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

16-os vagyok

Csak pár százas és pár ezres termékeknél csinálom a lopást online vásárlásnál. Meg az eladó nem belföldön tartózkodik. Hanem USA, Anglia, Kína és ilyenek. Ilyen kis összegekért nem tesznek feljelentést. Meg még azt se tudják bizonyítani, hogy tényleg megérkezett hozzám a termék, amit elküldött.

2020. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer volt olyan, hogy pár hónapon keresztül Google AdWords-el hirdettem a weblapomat. A vége felé lejárt a bankkártyám és azzal fizettem a hirdetésekért. Ez miatt az utolsó részleget nem tudtam fizetni azzal a kártyával. Aztán nem frissítettem a bankkártya adatokat az AdWords-nél és abbahagytam a hirdetéseket. Az utolsó havi hirdetésekért így nem fizettem. Megszüntettem a weblapomat és az email címet is, ami hozzá volt. Ez miatt nem tudták megcsinálni, hogy kifizessem az utolsó részletet és hagytam azt a fenébe.

Néhány ezres pénzről van csak szó, amit nem fizettem nekik és ez miatt 1 hónapig ingyen használtam a szolgáltatásukat.

2020. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!