Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphat ezert a bantalmazo?

Mit kaphat ezert a bantalmazo?

Figyelt kérdés

Ha a feleseget megalazta, penzet elvette, adatait felhasznalta, ritkan fizikailag, es sokszor lelkileg is bantalmazta, a gyermekuk is serult az anyjaval egyutt.

A ferfi ellenorizte, iranyitotta, megfelemlitette, fenyegette ezzel azzal.


2020. júl. 26. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán egy ejnye-bejnyét kaphat valakitől!
2020. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Undorítóak az ilyen emberek, ezt férfiként írom. A magyar jogrendben sajnos nem hiszem, hogy sokat tehetsz ez ügyben jogilag. Úgy is tagadna minden.


Furcsa, hogy én férfiként pont az ellenkezője vagyok ennek. Én mindig azt szeretem ha a nő kezében van az irányítás. Kaptam is már meg emiatt, hogy papucs vagyok, stb, de nincs ebben semmi gáz szerintem, ha ez mindkét fél számára így kellemes. 35/F

2020. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom mindkettotok valaszat.

kedves masodik valaszolo, irtad nemsokat tehetek ilyenkor.

amiket kiirasomban felsoroltam, ez csak pici toredeke amiket tett.

nagyon sokmindent ateltem, kulon koltoztem, es feljelentest tettem, azt mondtak van eleg bizonyitek h. birosag ele keruljon az ugy. probalok osszeszedni minden papirt ami segithet meg.

irtad szereted ha a no kezeben van az iranyitas. ez sem jo, hiszen a ferfi az erosebb nem, sok esetben jobb amikor a ferfi dont. de egy megerto, szereto, boldog hazassagban a lenyeg h megbizzanak egymasban es ne nyomja el a ferfi teljesen a not, ahogy velem is tettek. a komolyabb donteseket egyutt megkell beszelni, es egyutt meghozni a dontest.

meglatom mi lesz.

2020. júl. 26. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!