Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 18 év alatt milyen önvédelmi...

18 év alatt milyen önvédelmi fegyvert hordhatok magammal?

Figyelt kérdés

Szerintem egy 17 éves élete is ugyanolyan értékes, mint egy 18 évesé. De még van egy év addig.

Paprikasprét hordhatok magamnál rejtve?


2020. júl. 27. 19:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10: mert hogy érezzem? Elnézést kérek, ha nem érzem magam biztonságban :(
2020. júl. 27. 21:10
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Hogy értsük pontosan: paprikás nem lehet nálad az utcán, de más hatóanyagú gázspré igen. Emellett sokan hordanak paprikasprét, mert hatásos.
2020. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%
Vízipisztoly, torrente féle metrójegy, kb ennyi. Magyarországon gyakorlatilag nem létezik önvédelem, ezt az arányosan védekező bohóckodást ne nevezzük annak. Rendes önvédelem pl az USA-ban létezik vagy Kanadában.
2020. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

Semmit, ha megtámadnak magadnak kerested a bajt.


Tiszteletben kell tartani, hogy mások nehéz sorsúak, kénytelenek megtámadni , kirabolni embereket, hogy egzisztenciát teremtsenek meg maguknak, de te kis 17 éves neonáci te ez soha nem érted meg raaszisták!


Vicceltem.


Nálam 16 éves korom óta paprikaspray van, eddig nem kellett használni, de kötöttek belém integráltak, nem szégyen futás ha hasznos.

2020. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
5%
Őszintén kérdezem, milyen helyen jártok ahol nem érzitek magatokat biztonságban? Én sétáltam hazafelé éjszaka a Blahán, a Ferencvárosban meg még pár helyen, sehol sem akart senki megenni.
2020. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Ha nem érzed magad biztonságban, az nem a környezeted miatt van, hanem magad miatt. A környezet mindig kivédhető, ha mégse, az olyan helyzet, ha nem vagy profi, lehet nálad atombomba is, elveszik és a szádba dugják. A többit meg lehet kezelni.

Jó tudom, itt többségben vannak a tévhitben élők, én azonban a világról beszélek, Dél Amerikától Afrikán át Észak Oroszországig néztek rám csúnyán, de mindenütt biztonságban voltam. Erről magam gondoskodtam, mégpedig üres kézzel, viselkedéssel. Szóval kérdező, ha veszélyben érzed magad, tanulj. Az hatásos. Akiktől félsz, ugyanazon okból támadnak, mint te önvédelmi fegyver után ácsingózol. Egyébként megemlíteném: ha szükséged lenne rá, nem lenne módod elővenni. Úgy hogy sütheted.

2020. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Na jó van mesemondó, sok lesz már a vetítésből...
2020. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Vascso,50 cm-es rezvaza, esernyo,ami fembol van es hosszu,csotanyirto spre,20%-os ecet spreyes flakonban...


Nalam mindig van sokkolo,boxer,stb stb.


Ilyeket is hordj. A rendor max elveszi,de mast nem csinal.

2020. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 kovpet ***** válasza:
46%
zoligyerek jól írta, nem tudom, miért pontoztátok le. Pl CS vagy CR hatóanyagú gázspray birtokolható közterületen, csak PV nem (ami persze ostobaság, de ezt írja a KKVE rendelet).
2020. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gázspray
2020. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!