Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Venni akarnék paprika sprayt,s...

Venni akarnék paprika sprayt,stb mást is,de nem tudom,melyik hatásosabb?

Figyelt kérdés

Nem akarok gázpisztolyt,macerás lenne rejteni...ha valaha mégis lesz,meddig jó az engedély rá?

Azt olvastam sok helyen,hogy a részegség IMMUNISSÁ TESZ A CS-re??????? Ilyet sem hallottam még.......Azt is,hogy a paprika minden esetben kiüti a vidámvidámokat. Melyik a jobb? Paprika/CS ?


2020. aug. 5. 01:00
1 2 3
 1/21 EagleHUN ***** válasza:
Off: Nem "vidámvidámokat" hanem bidámbidám -okat!
2020. aug. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 EagleHUN ***** válasza:

A paprika spray (PV) és a CS nem ugyan az!


[link]

[link]


A PV -hez hozzá lehet szokni valamennyire aki sok erőset eszik de lehetséges hogy ha részeg sem érzi annyira, a CS -hez nem szokik hozzá semmi és senki!!!


Vagy CN hatóanyagúhoz sem, ezért azt kell keresni!


De a leghatékonyabbak talán a csak külföldön (neten) beszerezhető idehaza illegálisnak számító méretű (200ml nél nagyobb) és illegális nyomású (6 méterre lő el támadó fejjel) kiszerelésben kapható medvék elleni sprayk lehetnének.


[link]

2020. aug. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
A paprikaspray kiváló. Nekem is az van. Ha megtámadnak, időben le tudod fújni a támadót, akkor taknya nyála egybefolyik, azt fogja érezni, hogy lángol az arca, nem lát csak szenved, el tudsz futni. Egy jó ideig ártalmatlanná teszi. Felesleges a gázpisztoly, a paprka spray is jó sőt jobb, mert priccel, a pisztoly pedig felhőt csinál, elég egy ellenszél, rád is megy.
2020. aug. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 EagleHUN ***** válasza:

"gázpisztolyt,macerás lenne rejteni...ha valaha mégis lesz,meddig jó az engedély rá?"


Otthonra nem kell engedély!

Ha hordani akarod akkor igen, csak rejtve lehet!

Visszavonásig jó rá...ellenőrizhetnek (bármikor) és ha nem tartottad be a az előírt szabályokat akkor visszavonják.

2020. aug. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 EagleHUN ***** válasza:
És igen #3 nál is a pont a pisztoly felhőt csinál ami visszaszálhat rád!
2020. aug. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Wááááá hát mondanom se kell elég jó helyen élek. Nem igazán van kedvem több emberbe belefutni... Na de akkor mi lenne a legjobb,ha harcra kerül a sor és nem lehet futni semerre. Főleg,hogy sakk-matt nekem,mert a bandák mind ismerik egymást a városban,úgyhogy másnap ha meglátnak akkor vége a dalnak....És nem akarok egésznap a rendőrség előtt csövezni,illetve ügyet sem akarok feleslegesen.......Jó hely....Na szóval a CS ről olvastam itt,hogy gyengébb! ITT! CN....hmm elgondolkodtató. A paprikához lehetetlen hozzászokni...és a PV meg trutymó. Értem. Kéne valami szórófej meg minden,mondjuk gondoltam egy ilyen pisztolyra,ami jó sok gázt de egy egyenesebb vonalban lő ki...valami légpisztolyszerkezet vagy pici petárda ami szétdurrant egy vékony műanyagot amiben a finomság van....
2020. aug. 5. 03:53
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

A paprika spray bőven jó csak ne szembe és oldalt szélben használd mert akkor önmagad fújod telibe

Egyébként gázpisztolyt interneten is rendelhetsz vagy bemész egy fegyverboltba lehet kapni Pepper patront is bele nemcsak CS-t (dupla áron) Bár hatásossága a gázpisztolynak kétséges még pepper patronnal is, szerintem jobb a paprika gázspray

2020. aug. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#7: Gázpisztolyt nem rendelhetsz neten, csak személyesen vehetsz.
2020. aug. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

8

Dehogynem tudsz venni a neten


[link]


Csak gumilövedékest nem vehetsz online csak személyesen

2020. aug. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Alex Fly ***** válasza:
De gázpisztolyt legálisan is hordhatsz magadnál, a paprikaspray-vel ellentétben...
2020. aug. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!