Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek Koszovó (Pristina)...

Szerintetek Koszovó (Pristina) biztonságos hely bujkálni,ha Magyarországon elfogatóparancs van ellenem érvényben?

Figyelt kérdés

Közvesszéllyel fenyegetés miatt elfogatóparancsot adtak ki rám még januárban.

Először Ukrajnában voltam,márciustól Koszovó fővárosában,Pristinában vagyok. Nincs rám sem európai,sem Interpol elfogató,csakis kizárólag belföldi magyar.

Ezzel nekem ott lehet problémám?

Vagy ha mondjuk onnan Dél-Amerikába mennék,reptéri ellenőrzésnél lehetne valami?



2020. aug. 9. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogato parancs van ellened, akkor nem igen fogsz eljutni odaig. Elfognak addigra!
2020. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most,hogy kiítad,hogy oda menekülsz,mindenki tud róla.
2020. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy,szerintem bújj el valakinek a pincéjében pár évre.Ott úgysem találnak meg.
2020. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimpla fenyegetőzés miatt nem fognak téged világszerte keresni, bár arra hogy a repülőteren nem fognak ellenőrizni nem adnám a fejem.
2020. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy kiírtad ezt a kérdést, már tuti.....
2020. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Figyeljetek nem vicc a kérdés! Lehet ott problémám vagy nem???
2020. aug. 9. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vicceltünk.....határon úgy is lekapcsolnak már......
2020. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Macedónia nem schengeni ország, vagyis tuti lesz határellenőrzés, ott meg szépen megfognak ha már van ellened körözés.
2020. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan ismerősöm akire szintén elfogató parancsot adtak ki, mivel nem vonult be önként a fogházba. Egy évvel később egy rutin közúti ellenőrzésnél bukott le,vagyis nem mozgattak nagy erőket a kézrekerítésére. Persze ha börtön vagy fegyházfokozatra ítélték volna, akkor nyilván más lett volna a helyzet
2020. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem nemzetközi csak belföldi magyar elfogató a parnacs van azt lexarják. Senki nem fog egy maffia állam elfogatóparancsával bíbelődni, el se jut hozzájuk az ilyen. Ha Interpol körözné vagy nemzetközi az már más tészta lenne.
2020. aug. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!