Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van másfél év letöltendő...

Izes1222 kérdése:

Ha van másfél év letöltendő börtön büntetésem magyarországon (dec 3-án) kellene bevonulnom. De viszont jelenleg is börtönben vagyok Ausztriában (dec23-an) szabadulok innen. Átadnak a Magyar hatoságnak a határon vagy simán kiengednek itt Ausztriában?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy 3 hét alatt már európai elfogatóparancs lesz ellenem?

2014. nov. 13. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
brrr húúúha... (Y)
2014. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez minden...?:)
2014. nov. 13. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
3 hét alatt nincs EU elfogatóparancs,ha szerencséd van még csak országos sem lesz,ha osztrákok nem látják hogy itthon is van sarad,és a magyarok sem látják hol vagy akkor elengednek ott kint.
2014. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt.énis igy tudtam ahogy irod...az biztos hogy az osztrakok nem latjak az otthoni dolgot mert akkor nem mondtak volna hogy ekkor es akkor mehetek haza.
2014. nov. 16. 06:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Amugy azt 100% ra tudom hogy a magyarok nemtudnak rola hogy itt bortonbe vagyok. Ugy hogy en egyertelmunek veszem hogy az osztrakok sem...gondolom ez oda-vissza dolog.te mit gondolsz?
2014. nov. 16. 07:05
 6/11 anonim ***** válasza:
jah hát reméljük senki nem dob fel hol vagy, először úgy is elővezetést rendelnek el,mikor észre veszik hogy te nem jelentél meg dec 3-án,elhúzódhat ez is hetekig,figyu én is benne voltam elmondom velem mi volt,januárba kellett volna vonuolnom,nem tettem,elő akartak vezetni,nem jött össze,júniusban országos, majd következő januárban EU elfogató,aztán dőlés :)
2014. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hmm...akkor ez azert nem napok hetek kerdese...köszi a segitseget
2014. nov. 26. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
3 hét alatt keresni fognak, és bizony a rendszer ki fogja dobni a nevedet meg az adataidat, hogy te egy osztrák börtönben vagy, és valoszínűleg felveszik majd a kapcsolatod az osztrák hatóságokkal. Ez esetben lehet hogy te is hibás leszel, hogy nem szoltál az osztrák hatóságoknak, hogy neked magyarországon is csücsülnöd kéne. De ebben nem vagyok bíztos
2014. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

csak abban az esetben látja az osztrák hatóság hogy itthon letöltendő büntetésem van,ha már nemzetközi elfogatóparancs van ellenem.ha csak sima országos körözés van akkor kikell h engedjenek.

a nemzetközi elfogatóparancs pedig nem 3 hét,hanem minimum 1-2 hónap.ezt ügyvéd mondta

2014. dec. 4. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:

ha beszéltél ügyvéddel miért itt kérdezgeted?

Valószínűleg az ügyvéd jobban tudja, mint mi noname emberek a neten.

2014. dec. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!