Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2 napos cipő tönkrement, a...

2 napos cipő tönkrement, a forgalmazó át akar verni?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy cipőt egy nagy nevű cipőbolttól aminek 2 felvétel után kitört mindkét sarka :( Szabályszerűen jártam el számlával együtt visszaküldtem postán,a honlapjukon megadott reklamációs címre és azóta is várok a válaszukra.Telefonos ügyfélszolgálatukon flegmán közülték hogy nem mondanak semmit várjam meg a válasz.A határidő rég letelt amin belül állítólag válaszolniuk kell.Mit tegyek? Hová forduljak?
2020. aug. 11. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztóvédelemhez.
2020. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez ilyen tipikus magyaros ügyfélszolgálat. Sz@r minőség túlárazva, enervált türhő alkalmazottak, reklamációkkal meg úgy vannak, hogy leráznak, "majd elmúlik", majd megunod.


Sajnos nem tudok abban segíteni, hogy mit lehet tenni, de engem is érdekel a válasz!

2020. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod újra őket (mert 1 bunkó ügyfélszolgálatos még nem determinálja, hogy a többi is olyan lesz). Ha nem tudnak értelmes választ adni, akkor egy térvivényes levél a panaszkezelésükhöz, hogy nyoma maradjon. 1 hét türelem, aztán fogyasztóvédelem.


Ha rögzítik a telefonbeszélgetéseket, akkor kérd meg, hogy diktálják be a referenciaszámot a későbbi visszahallgatáshoz.


És mindenképpen azt javaslom, hogy ne engedd el a témát. Ezek mindig arra játszanak, hogy ráunnak a panaszkodásra az emberek, de ha logikusan végiggondolod az egész mizéria neked csak annyi pluszköltséggel jár, amennyibe került a levél feladása a postán. Egyébként csak nyerhetsz rajta olyan értelemben, hogy visszakapod a cipőd árát.

2020. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is úgy tűnik mintha azt várnák megunjam, mert leráznak.Azonban róluk ezt nem gondoltam volna azért innen rendeltem Óriási üzlethálózatuk van nem csak online.Már bánom hogy postán küldtem vissza be kellett volna vinnem az egyik üzletükbe, de az nagy költség lett volna mert messze lakom a legközelebbi üzlettől.És így hogy online rendeltem lehet ott nem is foglalkoztak volna vele.Volt olyan lehetőség hogy postai visszaküldés, így azt választottam...bánatomra
2020. aug. 11. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ők is elküldik független szakértőhöz, és annak a véleménye alapján hozzák meg a döntésüket,de ez időbe telik, 2-3 hét is akár
2020. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 ös!rég lejárt annyi
2020. aug. 11. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!