Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok egy olyan törvény...

Támogatnátok egy olyan törvényt, hogy a TV2-nek és az RTL Klub-nak kötelező legyen minden este leadni egy egész estés filmet, és minden szombaton egész délután különféle amerikai sorozatok epizódjait?

Figyelt kérdés

Ugyanis ezek az ingyenes MindigTV-vel elérhető fő kereskedelmi csatornák, de a jelenlegi műsorkínálatukkal nem elégítik ki az általános igényeket, mert csak a saját készítésű sorozataikat adják, és csak hétvégén este van film.


A törvény arra kötelezné az említett két csatornát, hogy minden este adjon le egy filmet, szombat délután pedig kötelező az "egy szappanopera-két scifi/fantasy sorozat" leadása.



Mi a véleményetek a törvényjavaslatomról?



2020. aug. 12. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem
63 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell nezni egyiket se es nincs gond
2020. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Hát igen, videken sok helyen nincs moziverzum film+, engem nem erint, de ha a tobbseg akarja, legyen.


Bar egy magan csatornaba nem szolhatunk bele.


Bar az jo lenne ha lenne hetente legalabb 1 szavazas ki mit akar nezni este, melyik film

2020. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi erővel tegyék ingyenessé az HBO-t... Viccet félretéve, inkább vegyél pár DVD-t és azt nézel este amit csak akarsz.
2020. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem nézek tévét már évek óta.
2020. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
A felsorolt csatornákról annyit tudok, hogy léteznek. TV-t csak alapzajként használunk alváshoz.
2020. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyen "én nem nézek tévét" sznobok tudják, hogy ez a hozzáállás utoljára 2008 körül volt divatos?


Én egyébként örülnék neki, ha újra tudnék szobaantennával nézni Bűbájos Boszorkákat, Sliders-t, és Csillagkaput, esténként meg lemenne egy Talpig Zűrben meg Nicsak ki Beszél időnként :)

2020. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Beírod, hogy youtube aztán olyan filmet nézel minden este amit akarsz és nem kell senkit semmire kötelezni.
2020. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

#6 "Az ilyen "én nem nézek tévét" sznobok tudják, hogy ez a hozzáállás utoljára 2008 körül volt divatos?"

Volt pár ilyen kollégám, akik azzal villogtak, hogy hát nekik nincs is tévéjük.

Aztán sorra kiderült hogy szimplán csak nem vettek külön tévét hanem a számítógépük monitorját bámulják és nem távirányítóval kapcsolgatnak, hanem az egérrel kattintgatnak hogy maguknak tetsző műsort találjanak - a legtöbbször valamelyik tévé csatornáról vagy valamilyen filmet, műsort töltöttek le.

Én sem a tévében szoktam megnézni a kedvenc műsoraimat, mert akkor nem érek rá amikor adásban vannak, ettől még tévét nézek amikor a monitoromon bámulom a másnap vagy harmadnap megnyitott linket. De persze az sokkal haladóbb ha én is kijelentem, hogy nem is nézek tévét. :)

2020. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Persze hétfő délutánonként meg kötelező lenne mexikói szappansorikat adni mi? Na ott lenne nagyobb tüntetés mint a netadó ellen.....
2020. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
A törvény azt is meghatározhatná, hogy kinek kötelező nézni.
2020. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!