Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vétkes kerékpárosokat milyen...

Vétkes kerékpárosokat milyen gyakran talál meg a rendőrség?

Figyelt kérdés
Fél éve volt egy csúnya balesetem, a járdán egy kerékpáros nekem hajtott, majd ő eltűnt. Én agyrázkódást kaptam, a járókelők hívták a mentőt meg a rendőröket. Elvileg azóta keresik az emberünket, de még semmi hír. Mi szokott lenni az ilyen eseteknek a vége? Szerencsére 2 hét alatt teljesen felgyógyultam.

2020. aug. 18. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy a kerékpáron nincs rendszám. Ha pár héten belül nincs meg, szerintem kevés az esélyed.

Én egyébként kerékpárosként támogatnám, hogy legyen rendszámuk. Pl. lopás ellen is egy kicsit több védelmet jelentene.

2020. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs tanú, vagy felvétel a balesetről, nagyjából esélytelen.


Kerékpár és a kerékpáros - hacsak önszántából nem marad a helyszínen az idiótája az általa okozott baleset után - szinte beazonosíthatalan.

2020. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett az esetnek a vége, kérdező? Megtalálták az embereteket?
2022. febr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lezárták a nyomozást, eredménytelenül. "Az ismeretlen elkövető személye nem állapítható meg minden kétséget kizáróan" vagy valami ilyesmi volt az indoklás.
2022. febr. 3. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!