Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki illegálisan feltölt...

Ha valaki illegálisan feltölt szerzői jog alatt álló fényképet, videót, fájlt, stb. és én azt linkelem másik embernek, hogy ott meg tudja azt nézni, akkor megbüntethetnek miatta?

Figyelt kérdés
Nem én töltöttem fel illegálisan, hanem azt mutatom meg, hogy az illegálisan feltöltött anyagot az az ember hová töltötte fel.

2020. aug. 25. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor már az ország sitten ülne...
2020. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Nem tán láttad pár hete az internet archiv-os (archive.org/web) linkes kérdésemet és amiatt kérdezed? :D


Aki oda válaszolt az mind jogi analfabéta, linket megosztani tuti nem illegális, mégha a tartalom mögötte illegális is.


Figyelj: https://thepiratebay[PONT]org akkor most megyek sittre? :D

(Pontot azért kellett kiírnom mert itt tiltva van minden nagyobb torrent oldal címe)

2020. aug. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Előző hsz-emet kiegészíteném

"mégha a tartalom mögötte illegális is."


A kérdésben szereplő "illegálisan feltölt szerzői jog alatt álló fényképet"-re értettem, mielőtt valaki beleköt, csak nem akartam kiírni de rájöttem hogy így félreérthető.

2020. aug. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!