Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Volt ilyen hívásotok rejtett...

Volt ilyen hívásotok rejtett számról a napokban?

Figyelt kérdés

Rácz Attila vagy Tibor... tudja a neveteket, és az életkorotokra kiváncsi... de nem felel, hogy kicsoda, vagy honnan tudja a számot, hanem leteszi.

Mi ez a hívás?



2020. aug. 25. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, 2 is.

Aki nem irja ki a szamot, annak nem veszem fel.

2020. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sz** rd le, ne foglalkozz vele, főleg ne hívd vissza!
2020. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett szamot visszahivni?🙂
2020. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3, igazad van ez esetben, én sokszor kapok nem rejtett számról hívást ilyen olyan egészség állapotú felmérések címén, elsősorban ezek voltak a fejemben, amikor válaszoltam.
2020. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam amugy🙂
2020. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A héten nem volt magánszámról.

Olyan viszont volt, hogy számmal keresett valaki a melós számomom, és mikor hívtam nem vette fel-tehát egyértelmű hogy szórakozás.

Aztán volt olyan hogy a magán telefonomon volt 06-62-es körzetszámmal (gondolom Szeged környéki, mert ők a 62-esek)szórakozás, azt ide kitettem a Gyíkra.A teljes számot.


Előtte meg sok sok magán, és számos hívásom volt.Tiltásra vannak téve, az új számok.Amikor már kiderül, hogy kamu.

2020. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*és mikor visszahívtam nem vette fel-
2020. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Aha, köszi. Hát ha van telszám, akkor a kihivott.hu-n meg lehet nézni.

Azóta egy másik telefonomon is hívott, az a durva, hogy mindkét számot csak a Voda tudja, senki más.

2020. aug. 25. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!