Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a legrosszabb ami történhet?

Mi a legrosszabb ami történhet?

Figyelt kérdés

Előre szólok, mi lenne ha, azaz FIKTÍV JELLEGŰ a kérdés!!

A felettem levő lakásban gyakorlatilag éjjel-nappal a sarkán dübörögve rohangál valaki. Mintha egy fogyatékos elmeroggyant gyerek rohangálna fel-alá kifejezetten gyorsan és kifejezetten a sarkán. Lehet hogy tényleg ez van, nem tudom. Nem napi pár óra, azzal még ellennék, és nem is csak nappal. Mondjuk úgy reggel 7-től legkésőbb néha egészen hajnali 2-ig, de minimum éjfélig. Ha nálunk épp semmi berendezés nem zúg sincs csend, mert csak a krva dübörgés megy állandóan. Éjjel és nappal hétvégén és hét közben, MINDIG. Néha kiabálás, néha egy kutya sír, néha, de szigorúan szombat 6kor vagy vasárnap este fúrás-faragás, bútor szerelés, bútor tologatás. Home officeban dolgozunk - dolgoznánk ha lehetne koncentrálni, de legalább munka helyett pihenni se. Egyszerűen elég sok mentális kapacitásomat leköti a dolog. Gondoltam rá hogy felmegyek, bekopogok, hátha megtudom mi a telibevert bánatos véreres fallosz folyik odafent.


Itt jön a de, a tényleges kérdés:


Mi a legrosszabb ami történhet (jogi szempontból) ha felmegyek de elszáll az agyam, és a szomszédot (nyilván nem a gyereket) elkezdem ütni verni míg el nem fáradok? Tizensok éve küzdősportoltam, tudom (sajnos?) hogy kell nálam nagyobb embereket is szrrá verni, főleg ha nem számítanak rá.

Ha ezek után leállok, szükség esetén mentőt hívok, illetve bemegyek a rendőrségre feladni magam, elmondom mentálisan mennyire megterhelt a hónapok óta fennálló helyzet, stb. mi a legrosszabb ami történhet? Szabadságvesztés? Felfüggesztett? Pénzbírság?


Ismétlem, nem a válaszoktól függ hogy végül megcsapkodom-e a szomszédot, csak érdekel.

Szólni fogok egyébként a lakásfenntartónak (cégtől bérli kb mindenki a lakásokat), illetve végső esetben birtokvédelem is befigyelhet, ha kell 500 tárgyalásra elmegyek ha a vége az hogy ezeket a fsszopó retkeket kirakják a lakásból.



2020. szept. 6. 19:39
 1/8 anonim válasza:
41%

Mégse olyan fiktív kis tündér :)

de szerintem elöbb tapogatozz hogy mi lehet a zaj forrása,

és nem értem mért kéne szétverni a felnötet mert ha a nyomorék az oka akkor nem sokat tehet

egyébként meg szerintem ha addig ütöd mig elnem fáradsz az 8 napon túl gyogyuló sérülés és az már súlyos testisértés az 3 év

s3ggfej :)

2020. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Mesélek egy sztorit:

Szomszéd egy emelettel feljebb, nem a felettünk lévő lakásból állandóan üvöltözött velünk, megrongálta a kocsim, a bejárati ajtóm, hogy ugatnak a kutyák, akkor is, amikor a kutyák nem voltak itthon.

Aztán egyik reggel fél 5kor arra ébredtünk, hogy veri az ajtót, hogy kussoljanak a kutyáink. Be akart rontani a lakásomba. Egy ágyban aludtunk a blökikkel, szóval tuti nem ugattak, annyira álmosak voltak, hogy a dörömbölésre se ugattak....

Elkezdtünk fülelni, hogy mi a fæsz miatt gondolja, hogy ugatnak a blökik....a szomszéd lépcsőházból hallottuk meg, de csak, ha nagyon füleltünk. (Meg amúgy is, ez egy szaros, ösrégi társasház, egy forgalmas út mellett, a másik oldalról egy gyermekotthon, 60 mre van a főút és 350-re a vasút....ki nem szarja le ha van valami egyéb zaj is)...Úgy tűnik hozzá felnagyítva ment a hang a falon keresztül


Szóval talán bűncselekmény helyett jó lenne, ha megkérdeznéd a szomszédod, hogy egyáltalán tőle jön-e a zaj, ami a leírás alapján egy rosszul légtelenített radiátor

2020. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

de akkor is milyen dolog már a verésen gondolkodni

azért ez is minősiz téged kérdező

2020. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Verd szèt a gyereket a szüleivel együtt aztán meg jelentse fel azt a kevés kölköt
2020. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kevès* krva.
2020. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátom,ne csináj hülyeséget,mert te szívod meg
2021. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A kérdésre sajnos senki nem válaszolt de azért elmesélem: indiai család volt (tényleg indiai, nem utalgatok másra), ahol apuka dolgozni járt, anyuka egy 5 és 7 éves gyerekkel volt otthon. A gyerekeket nem volt hajlandó kivinni a lakásból (sose tudjuk meg miért), így azok gyakorlatilag 40 nm-en éltek közel fél évet.

Használt a szép szó se, a csúnyább se, az észérvekkel elmagyarázás se, a fenntartóval “fenyegetés” se.

Egyik nap aztán egy különösen nagy dübörgés hatására elszállt az agyunk és ahogy lehet teljes erőből dübörögtünk nekik mi is. Na erre kuss lett. Szóval amíg a múlt héten végre le nem járt a tartózkodási engedélyük és haza nem takarodtak ezt játszottuk. Egyszer volt egy olyan, a fél órája tartó hörgésre visításra és rohanásra dübörögtünk. Visszadübörögtek, amin úgy felbsztuk magunkat hogy végül az egész addig begyűlt feszkót ráengedve 5-6 percig folyamatosan adtuk nekik. Aztán hallottuk apukát ordítani és jól elverni a két szarost. Ez van, valamiért minket meg bírtak úgy nevelni hülyére verés nélkül is, hogy közösségi együttélésre alkalmasak legyünk. Végül, mint kiderült, a többi szomszéd is adta nekik, még a nyomorult alattuk lakónak sem volt nyugta, így tulajdonképpen összesen 4 család életét keserítették meg hónapokon keresztül, folyamatosan. De nyilván őket kell(ene) gondolom sajnálni..

2021. jan. 31. 09:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont a másik 3 családdal azóta kifejezetten jóban vagyunk, közös nyomor összehoz :)
2021. jan. 31. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!