Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lehet a legrosszabb, ami...

Kiss Erna kérdése:

Mi lehet a legrosszabb, ami történhet? Milyen következményei lesznek ennek a "feljelentésnek"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eladtam a Vaterán viszonylag sok kozmetikai terméket (dekorkozmetikumok) csomagokban (egyszerre több darabot tartalmazott egy csomag, egy aukció), melyek saját, már nem használt, vagy egyáltalán nem is használt termékekből állt. Aki megvásárolta azt állítja, hogy lejártak (teljesen használható termékek, de megmondom őszintén, hogy én nem néztem rajtuk dátumot). Mielőtt bármit reagáltam volna, közölte, hogy feljelentett. Nem hiszem, hogy csak fenyegetés. Egyébként 5000 Ft-ról van szó. Mit tegyek? Nem szeretnék emiatt kellemetlen helyzetbe kerülni. Mi lehet a legrosszabb, ami történhet? Kérlek segítsetek a véleményetekkel, velem még sosem fordult elő hasonló, még sosem volt dolgom a hatóságokkal. Köszönöm szépen a segítségeteket előre is.
2017. márc. 9. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát talán a legkorrektebb az lenne, ha mondanád neki, hogy visszaadod a pénzt, adja vissza a cuccokat (hiány nélkül).

Mondjuk kétlem, hogy ötezerért nagyon megütnéd a bokád, de a hivatalos körök sokszor nem is pénzben, inkább időben és stresszben mérhetőek.. és a végén max köteleznek rá, hogy térítsd meg a kárát, vagyis add vissza a pénzt:D


De ha visszavételt ajánlasz, feltétlen jelezd neki, hogy csak eredeti áron és csak a teljes csomagot veszed vissza, nehogy mondjuk 6ért adja, vagy lenyúlja azt, ami mégis tetszik neki..:D

2017. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
20000 ft alatt senkivel nem foglalkozik az adóhivatal
2017. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális lett volna az illető, visszavetted volna a csomagot. Így viszont mondhatod azt, hogy te hibátlan termékeket adtál neki. Valószínűleg nem készített videót a kicsomagolásról.
2017. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!