Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Válási papírok szerint, addig...

Válási papírok szerint, addig kell apának gyerektartást fizetnie, amíg tanulok de most passzívra szeretném tenni a félévemet, akkor abbamarad elméletben a kötelezettség a gyerektartás fizetésére?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 10:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De miert nem jarsz be orakra?

Miert akarod passzivra tenni magad?

2020. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10 Az egyetemről kirugnak e.


11 nem ezzel akarok foglalkozni. Csinálok egy OKJt ami érdekel és majd azt akarom csinálni, viszont erőltetik, hogy végezzek el egy egyetemet mert a diploma kell. Már amikor jelentkeztem is azért erre a szakra jöttem (nyelv) mert jól megy, de már kb megutáltam és elegem van belőle.

2020. szept. 8. 11:50
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12

Szerintem ne húzd az időt ilyen passzív félévekkel és hasonló furfangokkal, amikor az alapprobléma az, hogy nincs is kedved hozzá, nem ezt akarod csinálni a jövőben. Úgysem fogod befejezni, csak kidobtál egy csomó évet.

Menj el dolgozni, csináld az OKJ-t és éld az életed a saját sikereiddel és kudarcaiddal, amikből szintén tanulsz.

Csupán azért, hogy leessen apádtól a "gyerektartás" én nem erőszakolnám meg magam valamivel, amit utálok.

2020. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!